بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
IGF1 چیست ؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

IGF1 چیست ؟

3333

IGF1 چیست ؟
IGF  یک هورمون پلی پپتیدی است که مثل انسولین از ۷۰ اسید امینه تشکیل شده. این ماده یک هورمون انابولیک  است که عمدتا در کبد(هم چنین در بافت های محیطی) با تحریک هورمون رشد ازاد می شود.این هورمون مسئولیت بیشتر فعالیت های هورمون رشد(GH) از قبیل احتباس نیتروژن و سنتز پروتئین وهم چنین هیپرپلازی سلول عضله (افزایش در تعداد سلول های عضلانی) و میتوژنژ(رشد فیبرهای عضلانی جدید) را بر عهده دارد ,همینطور می تواند سبب هیپرتروفی عضله اسکلتی شود.

IGF و هورمون رشد بهم وابسته اند. پیش از این مشخص شده بود که سطح IGF و GH بطور چشمگیری در تمرینات ورزشی بالا می رود که این یک فاکتور اصلی در تاثیرات انابولیک است.

در بسیاری از مواقع ممکن است که از IGF به جای هورمون رشد استفاده شود.از اینرو این ماده برای رشد عضله لازم و کافی به نظر می رسد و هم چنین یک ضد کاتابولیک قوی است.

اثرات انابولیک IGF رابطه مستقیمی با مقدار پروتئین دارد وبرای نتیجه بهتر باید به مقدار کافی پروتئین بخورید.

IGF ممکن است از منافع خاص به ورزشکاران وارد عمل می شود ، چون ممکن است توانایی ورزشکار را برای یادگیری مهارت های جدید و تکنیک های مربوط به ورزش خود را بهبود بخشد.

این ماده تشکیل کلاژن و کمک به ترمیم غضروف را بهبود می بخشد و همینطور موجب تراکم مناسب استخوان و تنظیم تراکم ان می شود.

IGF   درورزشکاران و بدنسازانی که صدمه مفاصل را تجربه کرده اند مفید می باشد و به طور قابل ملاحضه ای موجب کاهش زمان بهبود و هم چنین افزایش قدرت در ناحیه بهبود یافته می شود.

IGF موجب افزایش ۱۵% توده عضلانی و ۱۴% افزایش قدرت به طور میانگین میشود.

یک وابستگی خیلی زیاد و عمل مشترک بین IGF و هورمون رشد و انسولین وجود دارد و کسانی که IGF و هورمون رشد را با هم استفاده کرده اند توده عضلانی بیشتری کسب کرده اند تا استفاده هر یک به تنهایی. علاوه بر این, یک احتمال هست که تستوسترون با همکاری هورمون رشد سبب افزایش سطح IGF در عضلات می شود و بهترین عملکرد هورمون رشد زمانی که در رابطه با هورمون تستوسترون استفاده می شود. هورمون رشد حساسیت به انسولین را افزایش می دهد.

محبوب ترین نوع IGF موجود در بازار سیاه هم اکنون LR3IGF-1 (Long R3 IGF-1) است که از ۸۳  اسید امینه تشکیل شده و۲ تا۳ برابر قوی تر از IGF-1 هست.

دوز مصرفی: ۶۰mcgs -120mcgs  در روز

منبع : fitnesstips

نظر خود را بگذارید


چهار − = 0

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز