بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
AFC به خواسته ایران تن می‌دهد؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۳ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

AFC به خواسته ایران تن می‌دهد؟

445

آخرین ترفند کی‌روش برای دیدار تدارکاتی تیم ملیکارلوس کی‌روش،سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نظر دارد تا دیدار با تیم ملی کویت در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا را چهار روز زودتر برگزار کند. در صورت موافقت با این طرح، تیم ملی ایران می‌تواند روز چهاردهم اسفندماه به جای کویت، در قالب دیدار دوستانه به مصاف یک تیم آفریقایی برود.
به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی فوتبال ایران به یک بحران تبدیل شده است. بعد از آنکه صعود تیم ملی ایران به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قطعی شد، این تیم به جز برگزاری چند مسابقه در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا در هیچ رقابت دیگری حاضر نشد.
این در حالی است که تیم‌هایی مثل کره جنوبی، ژاپن و استرالیا دیگر نمایندگان آسیا در جام جهانی برزیل طی ماه‌های گذشته برنامه‌های گسترده‌ای برای خود تدارک دیده و مسابقات دوستانه زیادی انجام داده‌اند تا با پشتوانه قوی به برزیل بروند.
به همین خاطر کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی تلاش کرده تا با استفاده از کوچکترین فرصت‌های پیش رو زمان را به نفع تیم ایران بخرد و بازیکنانش را با حداقل مسابقات تدارکاتی برای جام جهانی آماده کند.
اواخر آبان گذشته بود که صعود ایران به مسابقات جام ملت‌های آسیا با برتری مقابل لبنان قطعی شد تا آخرین دیدار تیم ملی در تهران مقابل کویت که ۱۴ اسفندماه برگزار می‌شود، برای هر دو تیم جنبه تشریفاتی به خود بگیرد. از این رو، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال درخواست کرده تا دیدار با کویت چهار یا پنج روز زودتر برگزار شود. در صورت موافقت با این طرح، ایران روز نهم یا دهم اسفند برابر کویت بازی می‌کند و چهاردهم اسفند که “فیفا دی” به حساب می‌آید، می‌تواند یک مسابقه تدارکاتی انجام دهد.
علی کفاشیان با تایید این مطلب گفت: قرار است صحبت کنیم تا بازی با کویت چند روز زودتر برگزار شود. اگر با این خواسته موافقت شود، احتمال بازی با یک تیم آفریقایی در روز چهاردهم اسفندماه وجود دارد. نظر کی‌روش این است که این تیم آفریقایی تیمی نباشد که در جام جهانی حضور دارد.
رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: کی‌روش برای برپایی بازی تدارکاتی سخت‌گیر است و خودش می‌خواهد روی انتخاب تیم‌ها نظارت دقیقی داشته باشد. احتمال دارد این تیم، آفریقای جنوبی باشد ولی بازی با آنها سخت است. باید ببینیم چه پیش می‌آید.

نظر خود را بگذارید


1 × هفت =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز