بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
7 چیزی که منجر به دیابت نوع دو می شود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

۷ چیزی که منجر به دیابت نوع دو می شود

662

دیابت نوع دو یکی از فراگیرترین بیماری ها در سراسر دنیاست و بهتر است در مورد دلایل بروز آن اطلاعاتی داشته باشید. دیابت هنگامی به وجود می آید که تولید انسولین توسط لوزالمعده دچار اختلال شود.وقتی میزان انسولین دریافتی کم شود ، تبدیل گلوکز به انرژی بتاخیر می افتد  و نتیجه آن دیابت است. در زیر برخی از عوامل ابتلا به دیابت نوع دو لیست شده است:


۱٫ چاقی
چاقی یکی از شایع ترین دلایل بروز این نوع دیابت است. به دلیل افزایش استفاده از غذاهای چرب و نوشیدنی های ناسالم و همچنین وعده های نامشخص غذایی از عوامل ایجاد چاقی و در پی آن دیابت است. غذاخوردن زیاد موجب شکل گیری چربی در بدن می شود. لوزالمعده باید بیشتر کار کند و سرانجام منجر به نارسایی آن می شود. اگر فاصله دو وعده غذایی مناسب نباشد، سیستم هضم غذا به خوبی عمل نکرده و در نتیجه تبدیل گلوکز به انرژی دچار اختلال می شود.
۲٫ سابقه خانوادگی
اگر ابتلا به دیابت نوع دو بخشی از سابقه ژنتیکی خانواده تان باشد، به گزارش نیک صالحی احتمال ابتلا شما وجود دارد. حتی اگر برخی خویشاوندان نزدیک این نوع دیابت را داشته باشند، ممکن است شما نیز دچار شوید. هیچ راه حلی برای این مشکل وجود ندارد.اگر در ژن های شما باشد، ممکن است دیر یا زود دچار دیابت نوع دو شوید.
۳٫ استرس
استرس یکی دیگر از عوامل عمده دچار شدن به دیابت نوع دو است. استرس باعث می شود سبک زندگی ناراحت کننده ای داشته و در پی آن دچار نگرانی و فشار خون بالا شوید. اگر به بدن خود زمانی برای استراحت ندهید، نمی توانید استرس را از زندگی خود حذف کنید. استرس به بدن فشار زیادی وارد کرده و سرانجام منجر به دیابت نوع دو می شود.
۴٫ سن
دیابت نوع دو عموما در افراد بالای ۴۰ سال ، به ویژه زنان دیده می شود. بسیاری از زنان در دوران یائسگی دچار اضافه وزن می شوند. نه تنها این مورد، بلکه تغییرات هورمونی چالش برانگیز بوده و می تواند استرس و نگرانی ایجاد کند. مردان بالای ۴۰ سال نیز ممکن است به آن مبتلا شوند ولی زنان بیشتر مستعد هستند.
۵٫ مصرف الکل
نوشیدنی های الکلی از جمله چیزهایی است که منجر به دیابت نوع دو می شود. الکل دارای میزان زیادی قند است و تبدیل آن برای لوزالمعده بسیار سنگین است.
۶٫ برخی از داروها
برخی از داروها ، برای مثال داروهای بیماری کم کاری تیروئید، که باید مدت طولانی مصرف شوند، موجب دیابت می شوند. نه تنها این مورد بلکه قرص های کاهش وزن، برخی شربت های پروتئینی و به گزارش نیک صالحی دیگر مکمل ها می تواند باعث بروز این نوع دیابت شود. تمام داروهای اشاره شده همیشه باید تحت نظر پزشک مصرف شوند.
۷٫ خوردن غذا بدون زمان مشخص
شاید این مورد به نظرتان دلیل بزرگی برای بروز دیابت نباشد، ولی وقتی شکمتان مدت ها خالی بوده و یکدفعه بخواهید آن را پر از غذا کنید، سیستم گوارش بدن باید کار سخت تری را انجام دهد تا تمام مواد مغذی را به بدن برساند. اگر این مورد به طور مداوم در طولانی مدت ادامه پیدا کند، لوزالمعده قادر به تولید انسولین و هضم قند به میزان زیاد و یکباره نیست. افرادی که از صبحانه و شام صرف نظر می کنند، اگر مراقب نباشند، بیشتر در معرض این بیماری قرار می گیرند.

نظر خود را بگذارید


هشت − = 7

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز