بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
۹ پیشنهاد تخصصی تغذیه برای بدنسازان

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

۹ پیشنهاد تخصصی تغذیه برای بدنسازان

867

 ۹ پیشنهاد تخصصی تغذیه برای بدنسازان

شاید مطالب زیادی درباره تغذیه و قوانین آن در مجلات و کتابها و سایت های مختلف خوانده اید . ولی هرچه قدر هم در این زمینه بدانید بازم نیاز به فراگیری بیشتر و دانستن بیشتر دارید.در زیر مطالبی از تغذیه برایتان آورده ایم که خواندن آن می تواند بر علم و اطلاعات شما در زمینه تغذیه بیفزاید و جهت پیشرفت شما در بدنسازی به شما کمک کند.

پنیر روستایی یک غذای بدنسازی با ارزش است ولی آنطور که باید شناخته نشده است. این ماده غذایی به لحاظ داشتن کازئین بسیار غنی است . کازئین یک پروتئین کند هضم است که پنیر روستایی را یک منبع پروتئینی عالی برای وعده های غذایی می سازد.

اگر در هضم مکملهای پودری در فرم کپسول مانند، نظیر اسید آمینه های زنجیره ای با گلوتامین مشکل دارید، سعی کنید آنها را باز وپودر موجود در آنها را به محلول پروتئینی خود بیفزایید، مقداری از مکملهای پودری نظیر گلوتامین ، آرژنین و ویتامین C در فرمهای آماده به جهت حل شدن هر مایعی آماده هستند.
در پخت غذا از مرکبات استفاده کنید. لیمو، پرتقال حتی گریپ فرویت می توانند مواد افزونی فوق العاده ای باشند که به گوشتهای پروتئینی خالص نظیر مرغ یا ماهی افزوده می شوند. این مرکبات حاوی فیبر هستند و کالری بسیار پایینی دارند.
اکثر مکملهای خود را به منظور هضم بهتر با غذا بخورید. به هر حال آنهایی هم که باید با شکم خالی خورده شوند  شامل روی و اسیدهای آمینه ویژه نظیر گلوتامین و آرژنین هستند.
از نان نترسید. با آن ساندویچ درست کرده و میل کنید. اکثر بدنسازان ، سعی می کنند از مصرف کربوهیدراتهای نشاسته ای دوری کنند. به منظور کسب نتایج بهتر، از میزان متوسط نان و ماکارونی با پروتئین کافی استفاده کنید.
اغلب بدنسازان از غذاهای یکسانی استفاده می کنند ، به منظور دادن تنوع ، سعی کنید هر روز میوه های متفاوت بخورید و مواردی که بدنتان را با دامنه کاملتری از مواد مغذی مهیا می کنند را به برنامه تان بیفزایید.

    به منظور طولانی تر کردن تاًثیرات یک محلول پروتینی نظیر وی  آن را به همراه یک وعده غذایی حاوی فیبر و اسیدهای چرب ضروری (EFAS ) نظیر روغن ماهی با روغن تخم کتان بخورید. پروتئین وی به صورت نوعی بسیار سریع هضم می شود و به این طریق در کنار فیبر و EFAS هضم آن کند می شود و به این طریق کمک می شود تا آمینه ها به مدت طولانی تری در جریان خون باقی بمانند.

توجه داشته باشید که مصرف امگا -۳ را به وسیله خوردن ماهی چرب دو یا سه بار در هفته افزایش دهید. افزودن ماهی آزاد به املت یا نیمرو ؛ یک روش آسان به منظور اجرای این امر می باشد.
اسفناج پخته یک سبزی عالی برای بدنسازان بوده و دارای منبع عالی از فولات ، آهن و ویتامین A می باشد وخوردن آن در کمیت های زیاد بسیار مثمرثمر است.

منبع : مجله Muscle & Fitnes

نظر خود را بگذارید


− 7 = یک

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز