بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
یوگا راه مقابله با پارکینسون

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

یوگا راه مقابله با پارکینسون

2039

یوگا راه مقابله با پارکینسونبیماری پارکینسون، بیماری است که عموماً افراد مسن به آن مبتلا می‌شوند و گفته می‌شود که علاج‌ناپذیر است، اما بر اساس یک تحقیق که طی دو سال در بیمارستانی وابسته به دانشگاه «بوئنس آیرس» یکی از معتبرترین دانشگاه‌های پزشکی در آمریکای جنوبی و در کشور «آرژانتین» انجام شده است ۲۵ بیمار مبتلا به پارکینسون علاوه بر برخورداری از مشاوره درمانی در کلاسهای «یوگا»‌و «تانگو» شرکت نمودند.
بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در این تحقیق اظهار نموده‌اند که از زمان آغاز این روش درمانی، کیفیت زندگی ایشان بهبود پیدا کرده است.
احساس آسایشی که بیماران در کلاس «یوگا»‌ به‌دست آورده‌اند به آنها کمک کرده است که شرایط بد ناشی از بیماری خود را بپذیرند.
به علاوه «یوگا» و «تانگو» باعث بهبود آهنگ بدن، شیوه بیان و صدای بیماران می‌گردد.
دکتر «میکلیس»‌ متخصص بیماری پارکینسون و رئیس تیم تحقیق بیمارستان فوق‌الذکر در همین‌باره می‌گوید: «حرکات پیچیده رقص تانگو، مبتلایان به پارکینسون را وادار می‌کند که حرکات خود را آگاهانه انجام دهند و این امر به تحرک کلی آنها کمک می‌کند.»
دکتر «کریستینا پگی» جامعه‌شناس و مدیر برنامه کیفیت زندگی در ایالات متحده هم تأیید می‌کند که تانگو به بیماران کمک می‌کند تا کنترل بیشتری روی بدن خود داشته باشند.
بر اساس نتایج تحقیق حاضر، این‌گونه حرکات در کنار درمان دارویی مناسب و تحت مراقبت بودن بیماران منجر به بهبود شرایط آنها می‌شود.
به علاوه به گفته دکتر «میکلیس» شرکت در این گروه‌های تانگو، مسائل ناشی از بیماری در روابط اجتماعی بیماران را هم مرتفع می‌نماید.
بیشتر شرکت کنندگان در این کلاسها اظهار داشته‌اند که میزان مصاحبت و همیاری میان همکلاسی‌ها، بسیار بالا بوده است.
مبتلایان به پارکینسون که در این تحقیق شرکت نموده‌اند، پس از دو سال به این نتیجه رسیده‌اند که تانگو، شیوه لذت‌بخشی است به‌سوی زندگی طولانی‌تر و رضایت‌بخش‌تر.

منبع: همشهری

نظر خود را بگذارید


− دو = 7

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز