بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
یوگا احساس انرِژی و نشاط رادر نجات یافتگان سرطان تقویت میکند

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

یوگا احساس انرِژی و نشاط رادر نجات یافتگان سرطان تقویت میکند

2130

یوگا احساس انرِژی و نشاط رادر نجات یافتگان سرطان تقویت میکند  بیشتر: سلامت نیوز (تندرستی): روان:یوگا احساس انرِژی و نشاط رادر نجات یافتگان سرطان تقویت میکند ::.نجات یافتگان سرطان ممکن است حتی تا سالها بعد از شیمی درمانی احساس خستگی و ضعف کنند و یا خوابشان با مشکل مواجه شود .مطالعات جدید نشان میدهدکه یوگا میتواند برای یهتر خوابین احساس انرژی و شادابی به انها کمک کند.
استادیار انکولوژی در دانشگاه روچستر در مرکز پزشکی ، در روچستر ، نیویورک میگوید در حال حاضر درمان قطعی برای رفع احساس خستگی وجود ندارد ما درمقایسه با سایر روشها یوگا میتواندتوانمند ظاهرشود.
وی همچنین درمورد مصرف داروی های خواب اور در درمان  بیخوابی افزود که اینگونه داروها همیشه موثر نیست و حتی ممکن است عوارض جانبی نیز به همراه داشته باشد و دردراز مدت میل این افراد را به مصرف موادمخدر بیشتر کند .
این مطالعه که  در بین  ۴۱۰ نجات یافتگان از سرطان که درمان را در ۲ سال گذشته طی کرده بودند ، و حداقل برای ۲ ماه با مشکلات خواب مواجه شذنذ انجام گرفت که در این میان ۱۶ نفر زن و ۷۵ درصد افراد مبتلا به سرطان پستان بودند . نیمی از شرکت کنندگان این تحقیق در جلسات ۷۵ دقیقه ای یوگا دربازه زمانی۱ ماه و ۲ بار در هفته  احساس بهتری در هنگام خواب داشتند و مشکلاتشان تا حدودی برطرف شده بود.
این جلسات شامل تمرینات تنفسی مراقبه بود.
در پایان این دوره افراد حدود  ۲۰ درصد کمتراز گذشته داروهایخواب اور مصرف میکردند .
علاوه بر این ، شرکت کنندگان یوگا در سطح قابل توجهی پایین تر احساس خستگی و خواب آلودگی روزانه را در مقایسه با گروهای دیگر  شاهد بودند.
کاملا روشن نیست که یوگا چگونه کمک می کند تا بیماران مبتلا به سرطان احساس بهتری کنند  ،  اما به نظر می رسد تمرینات تنفسی ، برای مثال ، برای کمک به بعضی از بیماران برای مقابله با اضطراب ، تهوع و درد ، کمک شایانی میکند.
منبع: سلامت نیوز

نظر خود را بگذارید


دو × = 4

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز