یوونتوس مقابل ساسوئولو: بازگشت به سری آ پس از حذف در استانبول

پسران آنتونیو کنته با وجود کسب یک باخت،سه تساوی و تنها یک برد هنوز هم شانس صعود به دور بعد لیگ قهرمانان را داشتند اما با شکست برابر گالاتاسرای در همان مرحله گروهی حذف شدند
یوونتوس چهارشنبه شب در ورزشگاه تلکم آرنا شهر استانبول در دقایق پایانی با گل وسلی اسنایدر متحمل شکست و از رقابت های لیگ قهرمانان در همان مرحله گروهی حذف شد در حالی که این بازی به دلیل شرایط بد آب و هوایی در روز سه شنبه متوقف شده بود.اما آنها در بازگشت به سری آ یکشنبه عصر به میزبانی ساسوئولو می روند تا با کسب برد صدر جدول را از دست ندهند
صدرنشین سری آ در هفت بازی اخیر لیگ هنوز طعم شکست را تجربه نکرده و در تمام این بازی موفق به کلین شیت هم شده می تواند یکشنبه عصر با برد برابر میهمان تازه واردش فاصله خود در صدر با رم تیم دوم جدول که تا دوشنبه بازی نخواهد کرد به عدد ۶ برساند.
تیم میهمان هم برای نخستین بار به ورزشگاه یوونتوس سفر می کند،جایی که امیدوارند به روند چهار بازی شکست ناپذیری در بازی های خارج ازخانه ادامه دهند.
ساسوئولو که در تابستان گذشته به سری آ صعود کرده با ۴ شکست متوالی و عدم کسب پیروزی در هفت بازی رقابت های این فصل سری آ را شروع کرد اما از آن زمان به بعد موفق به کسب سه پیروزی و متوقف کردن تیم هایی چون رم و ناپولی شدند.
هر دو تیم مهاجم های آماده ای در ترکیب اصلی خود دارند اما ساسوئولو بهترین گلزن تیمش را برای این بازی در اختیار نخواهد داشت.
دومنیکو بیراردی که به صورت قرضی از یوونتوس در ساسوئولو توپ می زند در پنج بازی اخیرش پنج گل زده اما او به دلیل محرومیت نمی تواند تیمش را برابر باشگاه سابقش همراهی کند.
در عین حال یوونتوس بهترین گلزن تیمش یعنی کارلوس تبس را در اختیار دارد اما این ملی پوش آرژانتینی چهار بازی است که نتوانسته گل بزند.آماری که برای او بی سابقه بوده که نتواند در چهار بازی متوالی موفق به گلزنی شود.
میهمان همچنین برای این بازی مجبور است بدون امانوئله ترانوا و گومز که هر دو از ناحیه زانو مصدوم هستند به جدال یوونتوس برود در حالی که آنتونیو کنته هنوز نمی تواند از آندرا پیرلو هافبک بازیسازش به دلیل مصدومیتی که دارد استفاده کند و کلودیو مارکیسیو هم محروم بوده.
منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.