یوونتوس - اودینزه: جنگ در تورین از نوع گورخری

یوونتوس مقابل اودینزه: جنگ در تورین از نوع گورخری

یوونتوس - اودینزه: جنگ در تورین از نوع گورخریدو تیم سفید و راه راه پوش یکشنبه شب در تورین به جدال هم می روند در شرایطی که پسران کنته اخیرا با پشت سر گذاشتن رم به صدر جدول رسیدند
صدرنشین سری آ ایتالیا یکشنبه شب در یوونتوس آرنا به دیدار اودینزه می رود.جایی که امیدوارند تا با ششمین برد متوالی همچنان به صدرنشینی ادامه دهند.
مدافع عنوان قهرمانی با برد ۲-۰ در لیورنو و البته تساوی رم موفق شد به صدر جدول سری آ برسد .بنابراین با اعتماد به نفس کاملی به مصاف تیمی می روند که در چهار بازی اخیرشان با اودینزه نباخته اند.
پسران فرانچسکو گویدولین شروع نسبتا خوبی در این فصل سری آ نداشتند و نتوانسته در این فصل با متحمل شدن چهار شکست از شش بازی اخیرشان با یک برد متوالی به روند پیروزی ها بازگردند.
آنها همچنین از شش بازی اخیر خارج از خانه شان  در سری آ پنج بار متحمل شکست شدند و آخرین موفقیت شان در دیدارهای خارج از خانه به ماه گذشته بازمی گردد،جایی که آنها ساسوئولو تیم تازه صعود کرده به سری آ را ۲-۱ شکست دادند.
به هیچ وجه گلزنی برای اودینزه تیم رده یازدهم جدول راحت زده نمی شود و از این حیث تنها دو تیم قعرنشین سری آ کمتر از ۱۲ گل اودینزه گلزنی کرده اند.
بحران گلزنی اودینزه زمانی بدتر می شود که لوئیس موریل مهاجم کلمبیایی جوان اودینزه که در ۱۲ بازی نخست این فصل سری آ سه گل زده دیدار یکشنبه شب برابر یوونتوس را به دلیل مصدومیت از دست می دهد.
میزبان در آستانه این دیدار،چهارشنبه شب یک برد روحیه بخش در لیگ قهرمانان برابر کپنهاگن دانمارک کسب کرده،بردی که باعث شد تا یوونتوس از قعر گروه به رده ی دوم و در آستانه صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان برسد.آرتورو ویدال در آن بازی هت تریک کرد و تعداد گل هایش در مجموع رقابت های این فصل را به عدد ۱۰ رساند.
کارلوس تبس آرژانتینی همچنین برای خط دفاعی اودینزه یک خطر محسوب می شود چرا که این مهاجم کهنه کار ۲۵ درصد گل های این فصل یوونتوس در لیگ را زده و از زمانی که منچستر سیتی را در تابستان به مقصد یوونتوس ترک کرد در ۱۳ بازی سری آ هفت بار گلزنی کرده.
در عین حال کنته می تواند برای این بازی از استفان لیخشتاینر،آندره بارزالی و ایسلا بازیکن سابق اودینزه استفاده کند اما استفان جووینکو و سیمونه په په همچنان مصدوم و در دسترس نیستند در حالی که آساموآ نیز محروم می باشد.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.