بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
یوونتوس مقابل اودینزه: جنگ در تورین از نوع گورخری

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

یوونتوس مقابل اودینزه: جنگ در تورین از نوع گورخری

702

یوونتوس - اودینزه: جنگ در تورین از نوع گورخریدو تیم سفید و راه راه پوش یکشنبه شب در تورین به جدال هم می روند در شرایطی که پسران کنته اخیرا با پشت سر گذاشتن رم به صدر جدول رسیدند
صدرنشین سری آ ایتالیا یکشنبه شب در یوونتوس آرنا به دیدار اودینزه می رود.جایی که امیدوارند تا با ششمین برد متوالی همچنان به صدرنشینی ادامه دهند.
مدافع عنوان قهرمانی با برد ۲-۰ در لیورنو و البته تساوی رم موفق شد به صدر جدول سری آ برسد .بنابراین با اعتماد به نفس کاملی به مصاف تیمی می روند که در چهار بازی اخیرشان با اودینزه نباخته اند.
پسران فرانچسکو گویدولین شروع نسبتا خوبی در این فصل سری آ نداشتند و نتوانسته در این فصل با متحمل شدن چهار شکست از شش بازی اخیرشان با یک برد متوالی به روند پیروزی ها بازگردند.
آنها همچنین از شش بازی اخیر خارج از خانه شان  در سری آ پنج بار متحمل شکست شدند و آخرین موفقیت شان در دیدارهای خارج از خانه به ماه گذشته بازمی گردد،جایی که آنها ساسوئولو تیم تازه صعود کرده به سری آ را ۲-۱ شکست دادند.
به هیچ وجه گلزنی برای اودینزه تیم رده یازدهم جدول راحت زده نمی شود و از این حیث تنها دو تیم قعرنشین سری آ کمتر از ۱۲ گل اودینزه گلزنی کرده اند.
بحران گلزنی اودینزه زمانی بدتر می شود که لوئیس موریل مهاجم کلمبیایی جوان اودینزه که در ۱۲ بازی نخست این فصل سری آ سه گل زده دیدار یکشنبه شب برابر یوونتوس را به دلیل مصدومیت از دست می دهد.
میزبان در آستانه این دیدار،چهارشنبه شب یک برد روحیه بخش در لیگ قهرمانان برابر کپنهاگن دانمارک کسب کرده،بردی که باعث شد تا یوونتوس از قعر گروه به رده ی دوم و در آستانه صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان برسد.آرتورو ویدال در آن بازی هت تریک کرد و تعداد گل هایش در مجموع رقابت های این فصل را به عدد ۱۰ رساند.
کارلوس تبس آرژانتینی همچنین برای خط دفاعی اودینزه یک خطر محسوب می شود چرا که این مهاجم کهنه کار ۲۵ درصد گل های این فصل یوونتوس در لیگ را زده و از زمانی که منچستر سیتی را در تابستان به مقصد یوونتوس ترک کرد در ۱۳ بازی سری آ هفت بار گلزنی کرده.
در عین حال کنته می تواند برای این بازی از استفان لیخشتاینر،آندره بارزالی و ایسلا بازیکن سابق اودینزه استفاده کند اما استفان جووینکو و سیمونه په په همچنان مصدوم و در دسترس نیستند در حالی که آساموآ نیز محروم می باشد.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


− 4 = هیچ

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز