گواردیولا پردرآمدترین مربی جهان

گواردیولا، پردرآمدترین مربی دنیا

گواردیولا پردرآمدترین مربی جهان گواردیولا که تابستان امسال به بایرن پیوست، در این رده بندی بالاتر از ژوزه مورینیو پرتغالی ( چلسی ) و مارچلو لیپی ایتالیایی ( گوانگژو چین) قرار گرفت
پپ گواردیولا، مربی اسپانیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ در صدر رده بندی پر در آمدترین مربی های جهان در سال ۲۰۱۳ قرار گرفت.
گواردیولا که تابستان امسال به بایرن پیوست، در این رده بندی بالاتر از ژوزه مورینیو پرتغالی ( چلسی ) و مارچلو لیپی ایتالیایی ( گوانگژو چین) قرار گرفت.
لوران بلان مربی فرانسوی پاری سن ژرمن با فاصله زیاد در رده هجدهم قرار دارد. بر اساس این رده بندی شرکت برزیلی پلوری کنسولتوریا Pluri Consultoria این مربی سابق بارسلونا سال ۲۰۱۳ حدود ۱۷ میلیون یورو درآمد کسب کرد که هفت میلیون یورو بیشتر از درآمد مورینیو ( ۱۰ میلیون و ۳۰ هزار یورو ) است.
مارچلو لیپی با ۱۰ میلیون یورو سوم و آرسن ونگر ( آرسنال ) نخستین مربی فرانسوی این رده بندی با ۸ میلیون و ۲۶۰ هزار یورو چهارم شد. کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی رئال مادرید که سال ۲۰۱۲ در رده دوم قرار داشت، با درآمد سالانه ۷.۵ میلیون یورویی به رده هفتم سقوط کرد. لوران بلان جانشین آنچلوتی در پاری سن ژرمن با سه میلیون یورو درآمد سالانه در رده ای بهتر از هجدهم قرار نگرفت. به گزارش پایگاه اینترنتی لِکیپ، یورگن کلوپ مربی دورتموند ( ۴ میلیون و۳۰۰ هزار یورو )، خورخه خسوس مربی بنفیکا ( ۴ میلیون یورو ) و سام آلاردایس از وستهام ( سه میلیون و ۵۴۶ هزار یورو ) رده های نهم، یازدهم و سیزدهم را به خود اختصاص دادند. هری ردنپ که در تیم دسته دومی کوئینز پارک رنجرز انگلیس مربیگری می‌کند با دو و نیم میلیون یورو در رده بیست و ششم جای دارد.
فابیو کاپلو، مربی روسیه با هفت میلیون و ۸۰۰ هزار یورو بالاترین در آمد سالانه را در بین مربیان تیم های ملی دارد. کاپلو ایتالیایی در این رده بندی روی هاجسون مربی انگلیس ( سه میلیون و ۵۴۰ هزار یورو ) و چزاره پراندلی مربی ایتالیا ( سه میلیون یورو ) پشت سر گذاشت. یواخیم لو از تیم آلمان با دو و نیم میلیون یورو و ویسنته دل بوسکه با دو میلیون و ۳۵۰ هزار یورو با فاصله زیاد از کاپلو در رده های ۲۶ و ۳۰ قرار گرفتند.

منبع : گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.