گرت بيل: رئال بهترين باشگاه دنياست

گرت بیل: رئال بهترین باشگاه دنیاست

گرت بیل: رئال بهترین باشگاه دنیاست گرت بیل، ستاره رئال مادرید، معتقد است که این باشگاه، بهترین باشگاه دنیاست و مطمئن است که می تواند در سال های پیش رو، جام های زیادی با این باشگاه به دست بیاورد.
این ستاره ولزی در تابستان گذشته با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی از تاتنهام به رئال پیوست و تاکید کرد که از این انتقال اصلا پشیمان نیست.
بیل به سایت اختصاصی باشگاه رئال مادرید گفت:” به نظر من، رئال بهترین تیم دنیاست. ما بهترین بازیکنان را داریم و همچنین بهترین ورزشگاه را؛ همه چیز در باشگاه عالی است.
می خواهم با رئال به جام های زیادی برسم. این بهترین تیمی است که یک بازیکن می تواند در آن بازی کند. امیدوارم بتوانم سال های زیادی در این باشگاه بمانم، جام های زیادی ببرم و به همه نشان بدهم که ما باشگاه های بزرگی هستیم که همیشه برای پیروزی می جنگیم.
می خواهم به تیم کمک کنم، بهترین بازی هایم را در زمین به نمایش بگذارم و به جام ها و قهرمانی های زیادی برسم که هدف همه آنهایی است که در این باشگاه هستند.
من از همه چیز راضی هستم. همه چیز خوب پیش می رود و امیدوارم همه چیز به همین شکل ادامه پیدا کند.”
بیل همچنین کریس رونالدو را مورد ستایش قرار داد و گفت:” به نظر من، رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. او این فصل نشان داد که بازیکن فوق العاده ای است. او این کار را در شرایط تحت فشار مانند دیدار مقابل سوئد انجام داد. او با فاصله بهترین است و این را در هر دیدار نشان می دهد.”
بیل در ۱۲ دیداری که این فصل در همه رقابت ها برای رئال انجام داد، ۶ گل به ثمر رساند.
منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.