بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
گرت بيل: رئال بهترين باشگاه دنياست

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

گرت بیل: رئال بهترین باشگاه دنیاست

769

گرت بیل: رئال بهترین باشگاه دنیاست گرت بیل، ستاره رئال مادرید، معتقد است که این باشگاه، بهترین باشگاه دنیاست و مطمئن است که می تواند در سال های پیش رو، جام های زیادی با این باشگاه به دست بیاورد.
این ستاره ولزی در تابستان گذشته با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی از تاتنهام به رئال پیوست و تاکید کرد که از این انتقال اصلا پشیمان نیست.
بیل به سایت اختصاصی باشگاه رئال مادرید گفت:” به نظر من، رئال بهترین تیم دنیاست. ما بهترین بازیکنان را داریم و همچنین بهترین ورزشگاه را؛ همه چیز در باشگاه عالی است.
می خواهم با رئال به جام های زیادی برسم. این بهترین تیمی است که یک بازیکن می تواند در آن بازی کند. امیدوارم بتوانم سال های زیادی در این باشگاه بمانم، جام های زیادی ببرم و به همه نشان بدهم که ما باشگاه های بزرگی هستیم که همیشه برای پیروزی می جنگیم.
می خواهم به تیم کمک کنم، بهترین بازی هایم را در زمین به نمایش بگذارم و به جام ها و قهرمانی های زیادی برسم که هدف همه آنهایی است که در این باشگاه هستند.
من از همه چیز راضی هستم. همه چیز خوب پیش می رود و امیدوارم همه چیز به همین شکل ادامه پیدا کند.”
بیل همچنین کریس رونالدو را مورد ستایش قرار داد و گفت:” به نظر من، رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. او این فصل نشان داد که بازیکن فوق العاده ای است. او این کار را در شرایط تحت فشار مانند دیدار مقابل سوئد انجام داد. او با فاصله بهترین است و این را در هر دیدار نشان می دهد.”
بیل در ۱۲ دیداری که این فصل در همه رقابت ها برای رئال انجام داد، ۶ گل به ثمر رساند.
منبع: گل

نظر خود را بگذارید


2 × نُه =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز