کشتی

گاتسالوف: شکستم را جبران کردم

کشتیآزادکار روس وزن ۱۲۰ کیلوگرم تیم کشتی ثامن‌الحجج سبزوار معتقد است که حضور قهرمانان المپیک و جهان در لیگ ایران، نشان دهنده سطح بالای این لیگ است.
حاجی مراد گاتسالوف پس از پیروزی در دیدار نهایی لیگ ایران مقابل محمدرضا آذرشکیب که منجر به قهرمانی تیم ثامن‌الحجج سبزوار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من سابقه حضور در لیگ ایران را داشته‌ام و همین که قهرمانان جهان و المپیک در لیگ ایران حضور دارند، نشان دهنده سطح بالای این لیگ است. تماشاگران ایرانی بسیار پرشور هستند و انرژی زیادی به کشتی‌گیران منتقل می‌کنند. این باعث می‌شود که ما بتوانیم کشتی‌های بهتری بگیریم.
به گزارش ایسنا، وی که در دور مقدماتی به آذرشکیب باخته بود، درباره پیروزی‌اش در مسابقه نهایی گفت: ما از شکست‌های قبلی خود تجربه کسب کردیم و موفق شدیم در کشتی نهایی به نتیجه دلخواه خود برسیم. کشتی‌های گذشته، تمام شده و ارزشی ندارد. مهم کشتی نهایی بود که خوشبختانه ما در آن موفق شدیم. من بعد از مسابقه‌های جهانی تمرینی نداشتم و زیاد آماده نبودم به همین دلیل مقابل آذرشکیب در مرحله گروهی شکست خوردم اما با تمرین‌های بیشتر موفق شدم شکستم مقابل آذرشکیب در مرحله مقدماتی را در فینال، جبران کنم. شما هنوز گاتسالوف صددرصد آماده را ندیده‌اید.
وی ادامه داد: وقتی ما با تیم ثامن قرارداد بستیم، سرمربی تیم گفت ما وظیفه داریم یک ستاره دیگر به دو ستاره تیم خود اضافه کنیم و خوشبختانه موفق شدیم این کار را با موفقیت انجام دهیم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.