بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کم کردن وزن در سه ماه !!!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کم کردن وزن در سه ماه !!!

2398

 کم کردن وزن در سه ماه !!!

در نگاه اول به این تصویر شاید فکر کنید که این هم یک تبلیغ است یا علم فتو شاپ ولی!؟

کم کردن وزن(وزن چربی ) رابطه مستقیم با رعایت کردن رژیم غذایی وسوزاندن کالری اضافه دارد.رژیم غذایی محرومیت غذایی نیست رژیم غذایی یعنی چی بخوریم وچقدر بخوریم و زمان خوردن ما چه وقتی از شبانه روزباشد. رژیم غذایی یعنی غذای ما جزء کدام دسته از غذاهاست کربوهیدراتها ،پروتئن ها یا چربیها .واگردر هر کدام از این دسته ها جا دارد آیا جزء غذاهای زود جذب است یا جذب آن به آرامی صورت میگیرد.

مثلا شیر غذایی است که  پروتئین کازیین و قندلاکتوز دارد ودرصد چربیهای آن نیز متفاوت است پس غذایی خوب برای قبل خواب ماست چون کازیین شش تا هشت ساعت طول میکشد تا در بدن هضم وجذب شود وهمچنین شیر بخاطر داشتن تمامی دسته های غذایی جزء غذاهای کامل است.

پس خوردن یک لیوان شیر قبل خواب را به همه توصیه میکنیم البته میزان کالری دریافتی از غذاها به تیپ بدنی افراد نیز بستگی دارد باید بدانیم که در کدام تیپ بدنی قرار داریم آکتومورفیم ،آندومورفیم یا مزو مورف.شما باید بدانید کالری مورد نیاز بدنتان چقدر است . اگر پانصد کیلو کالری در روز  کمتر ازکالری مورد نیاز بدنتان مصرف نماییددر هفته نیم تا یک کیلو از وزن چربی بدنتان کم میشود.

در کل  کم یا زیاد شدن وزن به دریافت مقدار کالری وانرژی مصرفی شما بستگی دارد.اگر کالری دریافتی شما بیشتر از انرژی مصرفی شما باشد تنها چیزی که عایدتان میشود جمع شدن چربی در اطراف پهلو وشکم شماست.وعکس این کار باعث از دست رفتن مقدار زیادی از چربی های بدن شما خواهد شد.

مطلب دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم پرخوری می باشد . ما باید حجم غذایی که  میخوریم کم  وتعداددفعات غذا خوردن ما زیاد باشد. صبح که از خواب بلند میشویم مقدار کربوهیدرات ما بیشتر وهر چه به غروب نزدیکتر میشویم بر مقدارپروتیین مصرفی خودبیفزاییم واز چربی های غیر اشباع مثل روغن زیتون استفاده نماییم . از خوردن قندهای ساده پرهیز کنیم .

به این مطالب ورزش هوازی و پیاده روی را اضافه کنید تا ببینید معجزه کم کردن وزن را. در مطالب بعدی بیشتر راجع به تغذیه  و تیپ های بدنی خواهیم نوشت.

منبع : jafarpoor.com

نظر خود را بگذارید


− دو = 4

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز