ميرشاد ماجدي

کمیته‌انضباطی برهانی به زودی برگزار می‌شود

میرشاد ماجدیبه نقل از سایت باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی در خصوص وضعیت آرش برهانی اظهار داشت:نامه‌ای را در این خصوص به مدیریت باشگاه نوشته‌ایم تا جلسه کمیته‌انضباطی برهانی به زودی برگزار شده و تصمیم‌گیری لازم برای وضعیت این بازیکن اتخاذ شود.
ماجدی گفت: برهانی جزو بازیکنان با اخلاق و بی‌حاشیه فوتبال ما است و امیدوارم مشکل وی به زودی حل شود.
وی در ارتباط با وضعیت نکونام اظهار داشت: بنده در جریان وضعیت او نیستم، اما صحبت‌هایی که در برنامه نود شنیدیم و اینکه یک بازیکن را بخواهند برابر مدیرعامل و باشگاه استقلال قرار بدهند اصلا کار قشنگی نبود که در این برنامه صورت گرفت و خودم به شخصه از این اتفاق خیلی ناراحت شدم.
ماجدی در ارتباط با شرایط استقلال گفت: خوشبختانه تعداد مصدومان ما پایین آمده تا با شرایطی بهتر به مصاف حریفان خود برویم و قطعا همه هدف و برنامه استقلال در هر بازی کسب سه امتیاز است تا بتوانیم جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم .
وی بازی با استقلال خوزستان را اینگونه پیش‌بینی کرد: برای ما فرقی نمی‌کند به مصاف چه تیمی برویم، استقلال‌خوزستان یا پرسپولیس برای ما تفاوت زیادی ندارند و اصل هدفی است که در هر بازی دنبال می‌کنیم. در این دیدار که بازی آسانی هم نمی‌تواند باشد همه سعی و برنامه ما کسب پیروزی است تا بتوانیم صدرنشینی خود را حفظ کنیم.
ماجدی تاکید کرد: بازیکنان استقلال در حال حاضر ذهن خود را درگیر دربی نمی‌کنند و بلکه بازی به بازی پیش می‌روند. الان همه فکر و تمرکز آنها کسب پیروزی مقابل استقلال‌خوزستان است و سپس به بازی‌های بعدی فکر می‌کنند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.