بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کلوپ: شرایط دورتموند بحرانی نیست

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کلوپ: شرایط دورتموند بحرانی نیست

681

کلوپ: شرایط دورتموند بحرانی نیستبعد از شکست غیرمنتظره مقابل وولفسبورگ، دورتموندی ها با شکست ۳-۰ این هفته مقابل بایرن، اکنون ۷ امتیاز با صدر جدول فاصله گرفتند.
یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، که تیمش در سه دیدار اخیرش شکست خورده، اعلام کرد در شرایط بحرانی قرار ندارند.
بعد از شکست غیرمنتظره مقابل وولفسبورگ، دورتموندی ها با شکست ۳-۰ این هفته مقابل بایرن، اکنون ۷ امتیاز با صدر جدول فاصله گرفتند. آنها در دیدار مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان نیز ۱-۰ در خانه مغلوب شدند.
با این وجود، کلوپ تاکید کرد که نتایج ناامید کننده اخیر روی بازیکنانش تاثیر نگذاشته است و انتظار دارد که بتوانند این نتایج را در دیدار امشب مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان جبران کنند.
او به خبرنگاران گفت:” ما تحت تاثیر نظر افکار عمومی در مورد بازی مان قرار نمی گیریم. ما در سه دیدار پیاپی شکست خوردیم اما در این فاصله بعضی از بازیکنان ما در رقابت های ملی حضور داشتند و با تیم های شان به پیروزی رسیدند؛ این بردها می تواند اعتماد به نفس آنها را افزایش داده باشد.
ما در چند دیدار امتیاز از دست دادیم؛ دیدارهایی که دوست داشتیم  از آنها امتیاز بگیریم اما ناپولی تنها در صورتی می تواند از این شرایط استفاده کند که ما امشب بد بازی کنیم.
ما کاملا روی بازی تمرکز داریم و نمی توان ما را خیلی راحت شکست داد. ناپولی هم این هفته مقابل پارما شکست خورد اما فکر نمی کنم هیچ کسی در مورد بحرن در این تیم صحبت کند.
شاید دو تیم بحران زده مقابل هم قرار خواهند گرفت اما امیدوارم در زمین کسی متوجه این موضوع نشود.
بعضی ها می گفتند که این قوی ترین گروه لیگ قهرمانان است؛ بعضی ها هم آن را هیجان انگیزترین گروه می نامیدند. این بستگی به خودمان دارد تا شرایط را هیجان انگیز نگه داریم.
کسی نمی تواند از صعودش مطمئن باشد. واقعیت این است که ما در دو دیدار بعدی مان پیروز نشویم، شرایط برای مان دشوار خواهد شد.”
دورتموند در حال حاضر با ۶ امتیاز، در رتبه سوم گروه F  قرار دارد؛ بعد از آرسنال و ناپولی که ۹ امتیازی هستند. آنها برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود، به پیروزی در این دیدار نیاز دارند.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


یک × = 3

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز