کلوپ: شرایط دورتموند بحرانی نیست

کلوپ: شرایط دورتموند بحرانی نیست

کلوپ: شرایط دورتموند بحرانی نیستبعد از شکست غیرمنتظره مقابل وولفسبورگ، دورتموندی ها با شکست ۳-۰ این هفته مقابل بایرن، اکنون ۷ امتیاز با صدر جدول فاصله گرفتند.
یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، که تیمش در سه دیدار اخیرش شکست خورده، اعلام کرد در شرایط بحرانی قرار ندارند.
بعد از شکست غیرمنتظره مقابل وولفسبورگ، دورتموندی ها با شکست ۳-۰ این هفته مقابل بایرن، اکنون ۷ امتیاز با صدر جدول فاصله گرفتند. آنها در دیدار مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان نیز ۱-۰ در خانه مغلوب شدند.
با این وجود، کلوپ تاکید کرد که نتایج ناامید کننده اخیر روی بازیکنانش تاثیر نگذاشته است و انتظار دارد که بتوانند این نتایج را در دیدار امشب مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان جبران کنند.
او به خبرنگاران گفت:” ما تحت تاثیر نظر افکار عمومی در مورد بازی مان قرار نمی گیریم. ما در سه دیدار پیاپی شکست خوردیم اما در این فاصله بعضی از بازیکنان ما در رقابت های ملی حضور داشتند و با تیم های شان به پیروزی رسیدند؛ این بردها می تواند اعتماد به نفس آنها را افزایش داده باشد.
ما در چند دیدار امتیاز از دست دادیم؛ دیدارهایی که دوست داشتیم  از آنها امتیاز بگیریم اما ناپولی تنها در صورتی می تواند از این شرایط استفاده کند که ما امشب بد بازی کنیم.
ما کاملا روی بازی تمرکز داریم و نمی توان ما را خیلی راحت شکست داد. ناپولی هم این هفته مقابل پارما شکست خورد اما فکر نمی کنم هیچ کسی در مورد بحرن در این تیم صحبت کند.
شاید دو تیم بحران زده مقابل هم قرار خواهند گرفت اما امیدوارم در زمین کسی متوجه این موضوع نشود.
بعضی ها می گفتند که این قوی ترین گروه لیگ قهرمانان است؛ بعضی ها هم آن را هیجان انگیزترین گروه می نامیدند. این بستگی به خودمان دارد تا شرایط را هیجان انگیز نگه داریم.
کسی نمی تواند از صعودش مطمئن باشد. واقعیت این است که ما در دو دیدار بعدی مان پیروز نشویم، شرایط برای مان دشوار خواهد شد.”
دورتموند در حال حاضر با ۶ امتیاز، در رتبه سوم گروه F  قرار دارد؛ بعد از آرسنال و ناپولی که ۹ امتیازی هستند. آنها برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود، به پیروزی در این دیدار نیاز دارند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.