بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کشف ثروت میلیاردی در میان زباله‌ها!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ اردیبهشت
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کشف ثروت میلیاردی در میان زباله‌ها!

691

878789

به نقل از رسانه‌های آلمان در خانه پیرمرد هشتاد ساله‌ای در مونیخ حدود ۱۵۰۰ تابلوی نقاشی یافت شده که گمان می رود توسط نازی‌ها مصادره شده بود.

 در میان این مجموعه بزرگ که تخمین زده می شود ارزش آنها به یک میلیارد یورو (بیش از یک و نیم میلیارد دلار) برسد، آثاری از هنرمندان نامی کلاسیک مدرن از ماتیس و پیکاسو تا مارک شاگال، امیل نولده، فرانتس مارک، ماکس بکمان و ماکس لیبرمان دیده می‌شود.
گفته می شود که ماموران دارایی از اوایل سال ۲۰۱۱ به این مجموعه گرانبها دست یافته اند، اما از درز خبر آن به رسانه‌ها جلوگیری کرده بودند، زیرا امکان دارد بر سر مالکیت تابلوها مشکلات مالیاتی و سیاسی بروز کند.
در آن موقع پیرمردی که با مقدار هنگفتی پول نقد با قطار از سویس به مونیخ برمی‌گشت، توجه ماموران را جلب کرد. آنها پس از تحقیق از پیرمرد به خانه او در مونیخ رفتند که انباشته از خاکروبه بود؛ اما زیر کومه‌های زباله، گنجی از آلبوم‌های قیمتی پنهان شده بود.
ماموران مالیات وزارت دارایی تابلوها را به محل امنی در نزدیکی مونیخ منتقل کرده‌اند.
رسانه‌های جمعی از قول کارشناسان می‌گویند که این آثار از دو منبع گردآوری شده‌اند: بخشی از آنها آثاری هستند که رژیم نازی میان سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ از املاک یهودیان ثروتمند ضبط کرده است. بخش دیگر را حکومت نازی از موزه‌ها و مجموعه‌های هنر گردآوری کرده و پس از یک بار نمایش در “نمایشگاه هنر انحرافی” برای همیشه از انظار عمومی پنهان کرد.
به نوشته رسانه‌ها تابلوها در اصل به پدر پیرمرد هشتاد ساله تعلق داشته که تاجر و دلال آثار هنری بوده است. او احتمالا تابلوها را در دهه‌های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ به بهای کم از یهودیانی که قصد فرار از آلمان را داشتند، خریداری کرده است.
نیروهای متفقین که پس از جنگ آلمان را اشغال کردند، دلال یادشده را به عنوان “قربانی” ارزیابی کردند، زیرا مدعی بود که به بسیاری از یهودیان کمک کرده تا از آلمان نازی فرار کنند و در راه این “فداکاری” ثروت خود را از دست داده است.
او پس از جنگ مدعی شد که تمام تابلوها در شهر درسدن بوده و در جریان بمباران شهر توسط متفقین سوخته و نابود شده‌اند.
اما او تابلوها را در انباری مخفی کرده بود که پس از مرگ او به دست پسرش رسید. پسر که اینک پیرمردی هشتاد ساله است، آثار را سالهای طولانی در اتاق‌های تاریک و کثیف آپارتمان خود نگه‌داری کرده است.
بنا به گزارش ماموران، آنها هزاران طرح و نقاشی را در میان قوطی‌های خالی کنسرو و مواد گندیده و کپک‌زده یافته‌اند. در روزهایی که مأموران آثار را از خانه بیرون می‌بردند، پیرمرد هیچ مقاومتی نشان نداده است.
پیرمرد در طول سالها به اندازه نیاز برخی از آثار را به فروش رسانده و با درآمد آن زندگی کرده است. از این گنجینه آخرین بار در یک حراجی تابلویی از ماکس بکمان، نقاش اکسپرسیونیست، به بهای حدود یک میلیون و دویست هزار دلار به فروش رفته است.
گفته می‌شود که کارشناسان از وجود برخی از آثار معروف این مجموعه مانند کارهای پیکاسو یا ماتیس باخبر بودند، اما گمان می‌بردند که آنها برای همیشه مفقود شده‌اند. انتظار می‌رود که صاحبان پیشین آثار، به ویژه از خانواده‌های یهودی، بازگرداندن آنها را از مقامات آلمانی طلب کنند.

نظر خود را بگذارید


× 9 = چهل پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز