بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستند

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستند

120

کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستندنایب‌رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال اعتقاد دارد بانوان ایرانی از بعضی از بازیکنان خارجی که تیم‌ها جذب کرده‌اند بهتر هستند.
خبرگزاری فارس: کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستند
فاطمه کرم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره سطح مسابقات لیگ امسال، گفت: با توجه به اینکه امسال مسابقات سوپرلیگ در گروه A و B برگزار می‌شود، بازی‌ها به هم نزدیکتر شده و انگیزه بازیکنان بالا رفته است.
وی ادامه داد: مسابقات لیگ دسته اول را هم دیده‌ام. به نظرم تمام تیم‌ها برابر هستند. مسابقات هم امسال با پوشش برگزار می‌شود و هیچ مشکلی نداریم، حتی در زمان‌هایی که ما فیلمبرداری نداریم، بعضی از تیم‌ها با همان پوشش مسابقه را ادامه می‌دهند.
نایب‌رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال با اشاره به اینکه توجه اسپانسرها در لیگ امسال نسبت به سال گذشته بیشتر شده‌ است، عنوان کرد: سال آینده از امسال هم بهتر خواهد بود. قرار است در فینال مسابقات از اسپانسرها برای توزیع جوایز دعوت کنیم تا در آینده حمایت از بانوان بیشتر شده و بتوانیم آنها را به مسابقات برون‌مرزی اعزام کنیم.
کرم‌زاده در ادامه به حضور پرتعداد بازیکنان خارجی اشاره کرد و گفت: بعضی از تیم‌ها بازیکنانی که جذب کرده‌اند، آسیب‌دیده هستند. حتی به جرأت می‌توانم بگویم در حد بازیکنان ایرانی هم نیستند. البته در بین آنها یکی دو بازیکن خوب هم دیده می‌شود.
وی در پایان از رایزنی‌های فدراسیون بسکتبال برای برگزاری دیدار دوستانه با عراق و ترکمنستان خبر داد و گفت: در نظر داریم تا آخر سال برای بازیکنان دیدار دوستانه تدارک ببینیم.

نظر خود را بگذارید


هفت − 6 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز