کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستند

کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستند

کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستندنایب‌رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال اعتقاد دارد بانوان ایرانی از بعضی از بازیکنان خارجی که تیم‌ها جذب کرده‌اند بهتر هستند.
خبرگزاری فارس: کرم‌زاده: بعضی از بازیکنان خارجی در حد بسکتبالیست‌های ایرانی هم نیستند
فاطمه کرم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره سطح مسابقات لیگ امسال، گفت: با توجه به اینکه امسال مسابقات سوپرلیگ در گروه A و B برگزار می‌شود، بازی‌ها به هم نزدیکتر شده و انگیزه بازیکنان بالا رفته است.
وی ادامه داد: مسابقات لیگ دسته اول را هم دیده‌ام. به نظرم تمام تیم‌ها برابر هستند. مسابقات هم امسال با پوشش برگزار می‌شود و هیچ مشکلی نداریم، حتی در زمان‌هایی که ما فیلمبرداری نداریم، بعضی از تیم‌ها با همان پوشش مسابقه را ادامه می‌دهند.
نایب‌رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال با اشاره به اینکه توجه اسپانسرها در لیگ امسال نسبت به سال گذشته بیشتر شده‌ است، عنوان کرد: سال آینده از امسال هم بهتر خواهد بود. قرار است در فینال مسابقات از اسپانسرها برای توزیع جوایز دعوت کنیم تا در آینده حمایت از بانوان بیشتر شده و بتوانیم آنها را به مسابقات برون‌مرزی اعزام کنیم.
کرم‌زاده در ادامه به حضور پرتعداد بازیکنان خارجی اشاره کرد و گفت: بعضی از تیم‌ها بازیکنانی که جذب کرده‌اند، آسیب‌دیده هستند. حتی به جرأت می‌توانم بگویم در حد بازیکنان ایرانی هم نیستند. البته در بین آنها یکی دو بازیکن خوب هم دیده می‌شود.
وی در پایان از رایزنی‌های فدراسیون بسکتبال برای برگزاری دیدار دوستانه با عراق و ترکمنستان خبر داد و گفت: در نظر داریم تا آخر سال برای بازیکنان دیدار دوستانه تدارک ببینیم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.