کراتین سل مس CellMass

کراتین سل مس CellMass

کراتین سل مس CellMass

سل مس یکی از برترین کراتین های موجود در چندین سال گذشته می باشد. سل مس در سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ بهترین کراتین در بین کرایتن های دیگر بود و در مقام اول قرار داشت و این محصول، یکی از مشهورترین مکملهای ورزشی در صنعت مکمل سازی جهان در سالهای گذشته به شمار می رود .CellMass ساخته شده توسط شرمت BSN که یکی از معروفترین و معتبرترین برند مکمل ورزشی در سطح جهان می باشد،ساخته شده است و روانه بازار شده است. از جمله مزیت های مهم این محصول جهت بدست آوردن حجم پس از تمرین و شبانه، و نیز ریکاوری و عملکرد بالقوه در بدن می توان اشاره کرد.

سل مس از سه فرآیند آمینو اسیدها، مواد معدنی و الکترولیت ها برای پیشبرد هدف خود که حجم ، ریکاوری و عملکرد بالقوه بدن می باشد استفاده کرده است. ذخایر ATP را به حداکثر رسانده و عضلات در حال رشد شما را از خود اشباع می کند. به همین دلیل اگر این مکمل را امروز مصرف کنید، روز بعد اثر آن را در بدن خود حس خواهید کرد.

CellMass به منظور اطمینان از ترمیم کامل سلولهای تخریب شده عضلات شما، ترکیب خود را مجهز به ماده گلوتامین AKG نموده است تا بدین وسیله حداکثر اثرات آنتی کاتابولیکی به ارمغان آورده و از تخریب هرگونه بافت عضلانی جلوگیری کند.

منبع : ایرانی فیتنس

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.