بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کاهش افتادگی عضلات شکم با ورزش

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کاهش افتادگی عضلات شکم با ورزش

788

افتادگی شکم

علاوه بر چربی شکمی، یکی دیگر از مشکلات این ناحیه بدن که منجر به اختلال در زیبایی می شود، ضعیف شدن عضلات شکم است که منجر به جلو آمدگی شدید و افتادگی شکم می شود. علت شل شدن عضلات این است که فعالیت های روزمره هیچ کدام عضلات شکم را تقویت نمیکنند.
تضعیف و افتادگی عضلات شکم در خانم ها بیشتر از آقایان رایج بوده و دلیل آن این است که در خانم ها معمولا عضلات به صورت طبیعی ضعیف تر بوده و در جریان بارداری و زایمان این عضلات دچار کشیدگی و حتی بریدگی(در سزارین) می شوند، بنابراین قوام این عضلات شدیدا کاهش می یابد. پس اگر به دنبال خوش فرم شدن شکم هستید، حتما با ورزش هایی که روی عضلات شکم تمرکز دارند، عضلات شکم را تقویت کنید و از شل شدگی و افتادگی آنها پیشگیری کنید.
برای فرم دادن و شکل دادن به عضلات شکم لازم که ورزش های تقویت کننده عضلات شکم را انجام دهید. اگر شما دارای اضافه وزن هستید و میزان زیادی چربی در ناحیه شکمتان تجمع دارد باید ورزش های شکمی را در کنار یک رژیم غذایی صحیح و اصولی و ورزش های هوازی انجام دهید تا پس گذشت زمان شکم شما خوش فرم و صاف گردد.
در ادامه مطلب با سه نمونه از بهترین ورزش هایی که سبب تقویت عضلات شکم می شوند آشنا می شوید.


دراز و نشست:

6666999

روی زمین به پشت دراز بکشید درحالی که دستهایتان پشت سرتان قرار داده اید، از کمر خم شده و تا حدی بالا بیایید که آرنج تان به زانوهای تان که خم هستند بخورند. این حرکت را هر جلسه ۳ نوبت و در هر نوبت حداقل ۲۰ بار تکرار کنید. در حین انجام این حرکت نباید مهره های انتهایی کمر از زمین جدا شوند.
پا دوچرخه:

bicycle-legs-belly-exercise-fb

روی زمین دراز بکشید، دست ها پشت سرتان قرار دهید، زانوها را خم کرده و ساق پا موازی با سطح زمین باشد. سپس حرکاتی شبیه به دوچرخه سواری را در هوا با پاها انجام دهید. این حرکت را نیز هر جلسه ۳ نوبت و هر نوبت ۳ دقیقه انجام دهید.
بالا آوردن پاها در حالت خوابیده:

9

در حالت خوابیده به پشت پاهایتان را به صورت مستقیم بالا بیاورید تا حدی که استخوان نشیمنگاه از زمین بلند شود سپس به آرامی پاها را به موقعیت اول برگردانید. این حرکت را نیز هر جلسه ۳ نوبت و در هر نوبت حداقل ۲۰ بار تکرار کنید.

نظر خود را بگذارید


− 2 = سه

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز