کريستيانو رونالدو

کالدرون: رونالدو به انگلیس بازمی‌گردد

کریستیانو رونالدورامون کالدرون، رئیس پیشین رئال مادرید در گفت‌وگو با نشریه سان انگلیس در پاسخ به سوالی درباره آینده کریستیانو رونالدو که اخیراً قراردادش با رئال مادرید را تا سال ۲۰۱۸ تمدید کرد، اظهار داشت: بعید می‌دانم رونالدو دوران بازیگری‌اش را در رئال مادرید به پایان برساند. حسم می‌گوید او یک روز دوباره به انگلیس باز خواهد گشت.
به نقل از تسنیم، رونالدوی ۲۸ ساله که در پایان قرارداد فعلی‌اش با رئال مادرید ۳۲ ساله خواهد شد، ۲ روز پیش اعتراف کرد هنوز منچستریونایتد، تیم پیشین خود را فراموش نکرده و با این گفته خود زمینه‌ساز انتشار شایعات فراوانی در خصوص بازگشت‌اش به لیگ برتر انگلیس شد. کالدرون یکی از کسانی است که باور دارد این موضوع دیر یا زود به حقیقت خواهد پیوست.
وی افزود: رونالدو از زندگی‌اش در شهر مادرید راضی است و با هواداران رئال هم رابطه خوبی دارد اما من فکر می‌کنم رابطه او با فلورنتینو پرس، رئیس فعلی باشگاه به اندازه رابطه‌اش با سرالکس فرگوسن در منچستریونایتد خوب نیست. رونالدو کسانی که برای او نقشی مانند یک پدر را ایفا می‌کنند، دوست دارد اما فلورنتینو با او چنین رابطه‌ای ندارد. به نظر من میان آنها هیچ رابطه‌ای نیست و اگر هم باشد بسیار ضعیف است.
کالدرون در فاصله سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ مدیریت رئال مادرید را بر عهده داشت و پس از پایان دوران مدیریت‌اش صندلی ریاست را به فلورنتینو پرس، کسی که رونالدو را از منچستریونایتد خرید، داد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.