بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کاردیف 2 – منچستریونایتد 2: دو امتیازی که از دست رفت

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کاردیف ۲ – منچستریونایتد ۲: دو امتیازی که از دست رفت

668

کاردیف دو – منچستریونایتد دو: دو امتیازی که از دست رفتمنچستریونایتد چند فرصت خوب را از دست داد و در نهایت با گل دقیقه ۹۱ حریف به یک امتیاز بسنده کرد.
کاردیف با گل دیرهنگام بو-کیونگ کیم توانست با منچستریونایتد به تساوی دو بر دو برسد.
روبین ون‌پرسی در این دیدار غایب بود و چیچاریتو زوج وین رونی در خط حمله شده بود.
رونی در اوایل بازی خطای بدی انجام داد و خوش‌اقبال بود که تنها یک کارت زرد گرفت. اما رونی در دقیقه ۱۵ گل اول مسابقه را زد. روی اشتباه بن ترنر بود که توپ به آنتونیو والنسیا رسید و سانتر بال اکوادوری را چیچاریتو به رونی سپرد تا او گل بزند. ضربه او البته در میانه راه به گری مدل برخورد کرد.
مروانه فلینی سپس ضربه ایستگاهی عدنان یانوزای را به شکلی خطرناک زد اما توپ او را دیوید مارشال دفع کرد.
کاردیف در دقیقه ۳۳ به گل تساوی رسید. پیتر ویتینگهام و جوردن موچ همکاری کردند و در نهایت روی پاس موچ بود که فریزر کمپل گل مساوی را با خونسردی زد.
یونایتد در خط دفاعی روی ضربات ایستگاهی آسیب‌پذیر بود اما در حملات بسیار خوب عمل می‌کرد و در دقیقه ۴۵ بود که پاتریس اورا کرنر وین رونی از سمت چپ را به گل تبدیل کرد.
کاردیف در نیمه دوم یک موقعیت عالی داشت که ضربه کمپل روی اشتباه تام کلورلی به تیر دروازه برخورد کرد و توپ به موچ هم نرسید.
یونایتد در دقیقه ۵۹ می‌توانست اگر رونی ضربه سر خوبی روی سانتر والنسیا می‌زد به گل سوم برسد. دقایقی بعد کلورلی نزدیک بود ضربه ایستگاهی ویتینگهام را وارد دروازه خودی کند.
در دقایق پایانی دنی ولبک هم فرصت خوبی را از دست داد و در نهایت کیم در دقیقه ۹۱ گل مساوی را زد و کاردیف را سه امتیاز بالاتر از منطقه سقوط قرار داد.
کاردیف دو – منچستریونایتد دو: دو امتیازی که از دست رفت

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


چهار + 2 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز