بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کاراته ایران بر بام آسیا ایستاد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کاراته ایران بر بام آسیا ایستاد

714

ایران عنوان قهرمانی کاراته آسیا را کسب کردتیم ملی بزرگسالان ایران با کسب ۷ نشان طلا، ۴ نقره و ۵ برنز برای نخستین بار موفق شد در مجموع دو بخش مردان و بانوان بر سکوی اول کاراته قاره کهن قرار گیرد.
به گزارش سایت فدراسیون کاراته، دوازدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در شرایطی شب گذشته (جمعه ۱۵ آذر ماه) به اتمام رسید که تیم ملی بزرگسالان کشورمان با کسب ۷ نشان طلا، ۴ نقره و ۵ برنز برای نخستین بار موفق شد در مجموع دو بخش مردان و زنان بر سکوی اول کاراته قاره کهن بایستد و قهرمان شود.
در این دوره از رقابت‌ها که با حضور کاراته کاهای ۲۹ کشور در دبی امارات برگزار شد پس از تیم ملی کاراته ایران، تیم ژاپن با کسب ۵ طلا، ۳ نقره و ۳ برنز در جای دوم قرار گرفت. تیم چین با ۲ طلا، یک نقره و ۳ برنز عنوان سوم را به خود اختصاص داد.
تیم‌های قزاقستان با یک طلا، ۲ نقره و ۲ برنز و امارات میزبان بازی‌ها با یک طلا و ۲ برنز به ترتیب در جای چهارم و پنجم جدول رده بندی قرار گرفتند.
ازبکستان با یک طلا، چین تایپه با ۳ نقره و ۴ برنز، عربستان با ۲ نقره و یک برنز، کویت با یک نقره و ۲ برنز، ویتنام با یک نقره و یک برنز تیم های ششم تا دهم دوازدهمین دوره مسابقات کاراته بزرگسالان آسیا بودند.
هنگ کنگ با ۴برنز، اردن و مالزی هر کدام با دو برنز و ماکائو، هند و پاکستان نیز هر کدام با یک برنز دیگر کشورهایی بودند که کاراته کاهایشان سهمی از مدال‌های توزیع شده در جام دوازدهم آسیا را داشتند.
حمیده عباسعلی، مجید حسن نیا، هامون درفشی پور، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده (مدال طلا)، پگاه زنگنه و ذبیح الله پورشیب (مدال نقره) و مهسا افسانه، سحرکرجی، فاطمه چالاکی، سعید احمدی، دلارام دوستی مدال‌های برنز رده سنی بزرگسالان را کسب کردند.
در جدول رده بندی سیزدهمین دوره مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا که طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۲ و ۱۳ آذرماه در سالن حمدان شیخ محمد دبی برگزار شد تیم ژاپن با کسب ۱۱ طلا، ۴ نقره و ۲ برنز به مقام قهرمانی دست یافت. آینده سازان کاراته کشورمان با ۵ طلا، ۵ نقره و ۶ برنز در جای دوم قرار گرفتند، ازبکستان با یک طلا و ۲ نقره مقام سوم را از آن خود کرد.
تیم‌های قزاقستان با یک طلا و ۳ برنز و امارت نیز با یک طلا و ۲ برنز در جای چهارم و پنجم جدول رده بندی توزیع مدالهای رده نوجوانان و جوانان آسیا قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش در مجموع رده بندی مدال‌های رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ژاپن با ۱۶ طلا، ۷ نقره و ۵ برنز رتبه اول را به خود اختصاص داد، ایران با ۱۲ طلا، ۹ نقره و ۱۱ برنز در جای دوم قرار گرفت، کویت با ۲ طلا، ۴ نقره و ۶ برنز، قزاقستان با ۲ طلا، ۲ نقره و ۵ برنز و ازبکستان با ۲ طلا و ۲ نقره سوم تا پنجم شدند.

نظر خود را بگذارید


3 + = چهار

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز