بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
کاتاي‌دختران ايران از بازي فينال کنار گذاشته‌ شد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کاتای‌دختران ایران از بازی فینال کنار گذاشته‌ شد

574

کاتای‌دختران ایران از بازی فینال کنار گذاشته‌ شدکاراته کاهای ایران در روز نخست مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در امارات به ۳ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۴ مدال برنز دست یافتند.
به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در پایان نخستین روز از مسابقات کاراته قهرمانی آسیا که در شهر دبی امارات با حضور ۴۸۲ کاراته‌کا از ۲۹ کشور قاره کهن برگزار شد، کاراته‌کاهای تیم ایران در رده سنی نوجوانان و جوانان به ۳ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۴ مدال برنز دست یافتند.
آویشن باقری پس از استراحت در دور نخست، نمایندگان چین تایپه و قرقیزستان را با نتایج ۶ بر یک و یک بر صفر شکست داده بود، در دیدار پایانی به مصاف حریفی از ژاپن رفت. در ۱۰ ثانیه ابتدایی این مبارزه نماینده ژاپن به یک امتیاز دست یافت اما دختر کومیته‌کای ایرانی در ادامه با حملات متعدد و حساب شده خود ۶ امتیاز کسب کرد تا این مبارزه را به سود خود پایان داده و نخستین مدال طلای تیم ملی کاراته ایران را به نام خود ثبت کند.
صابر پوریان در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم حریفانی از عراق، کویت و ماکائو را شکست داد تا در دیدار پایانی کومیته کایی از ازبکستان را پیش رو داشته باشد. او در مبارزه‌ای نزدیک و زیبا موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر کاراته‌کای ازبکستانی برنده شد و سومین مدال طلای تیم ایران را از آن خود کرد.
تیم کاتای جوانان ایران متشکل از(معین برکم، عباس حیاتی فر و اسماعیل نخعی) پس از استراحت در دور نخست، مقابل نماینده ماکائو با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد تا در برابر تیم کاتای کویت قرار بگیرد. تیم ایران پس از برتری مقابل تیم کاتای کویت به مدال طلا رسید.
در کاتای انفرادی دختران، فاطمه صادقی که باشکست دادن حریفانی از قرقیزستان و چین تایپه با نتایج مشابه ۵ بر صفر جواز حضور در دیدار پایانی را کسب کرده بود به مدال نقره دست یافت. وی در دیدار پایانی و برای کسب مدال طلا نمایش زیبایی داشت اما مطابق انتظار، داوران رای به پیروزی کاتاروی ژاپنی دادند تا تیم کشورمان به مدال نقره دست یابد.
در وزن به اضافه ۵۴ کیلوگرم کومیته دختران و در رده سنی نوجوانان ملیکا احدی ابتدا نماینده سریلانکا را ۶ بر صفر شکست داد و سپس کومیته کایی از چین تایپه را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت. وی در مرحله نیمه نهایی نیز نوجوان هنگ کنگی را در حالی که ۲ بر صفر عقب بود با نتیجه ۹ بر ۲ شکست داد تا برای کسب مدال طلا با حریفی از ژاپن روبرو شود. او در این مبارزه ۲ بر صفر از حریف ژاپنی باخت و صاحب مدال نقره شد.
صالح اباذری در وزن به اضافه ۷۰ کیلوگرم حریفانی از اندونزی و ژاپن را با نتایج مشابه ۵ بر صفر شکست داد تا در فینال با حریفی از عربستان روبرو شود.او در فینال در حالی که یک بر صفر از حریف عربستانی خود پیش بود در ادامه ۳ بر یک مغلوب این کاراته کا شد و به مدال نقره این وزن رسید.
در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم، الیاس محمدزاده با اقتدار حریفانی از کره جنوبی و قزاقستان را با نتایج ۴ بر صفر و ۳ بر یک مغلوب تکنیک خود کرد تا فینالیست شود.او در فینال مقابل نماینده ژاپن ۶ بر صفر شکست را پذیرفت و به مدال نقره رسید.
در وزن منهای ۴۷ کیلوگرم، مژده قاسمی پس از استراحت در دور نخست، دور دوم به مصاف نماینده سریلانکا رفت و ۸ بر صفر به برتری رسید . قاسمی در مبارزه دوم ۵ بر ۳ نتیجه را به نماینده ژاپن واگذارکرد و به مدال برنز این وزن رسید.
در کاتای رده سنی نوجوانان علی زند ابتدا محمد غلام از کویت را ۵ بر صفر شکست داد و سپس در دور بعد نماینده سری لانکا را با همین نتیجه از پیش رو برداشت. وی در مرحله نیمه نهایی برابر حریف ژاپنی با ۵ پرچم شکست خورد تا به دیدار رده بندی برسد کاتاروی نوجوان ایران در دیدار رده بندی حریفی از فلسطین را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

در کاتای انفرادی جوانان، امیر بهادر تدین ابتدا نماینده هنگ کنگ را با نتیجه ۴ بر یک از پیش رو برداشت. تدین در دومین مبارزه نماینده کره شمالی را ۵ بر صفر شکست داد و در نیمه نهایی با ۵ پرچم مغلوب حریف ژاپنی شد. او در گروه بازنده برابر کاتارویی از امارات با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید و دومین مدال برنز را از آن خود کرد.
در کاتای انفرادی جوانان دخترآیسان شاهی‌پور پس از استراحت در دور نخست، در نخستین مبارزه برابر نماینده ژاپن با ۵ پرچم مغلوب شد تا درگروه بازنده ها به مبارزاتش ادامه دهد. شاهی‌پور در این گروه به دیدار نماینده سریلانکا رفت و موفق شد با ۵ پرچم به پیروزی دست یابد و صاحب مدال برنز این دوره از پیکارها شود.
در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم، رضا عنایتی دربرابر نماینده عربستان صعودی در حالی که ۴ امتیاز از دست داده بود موفق شد ۳ امتیاز کسب کند اما حملات پردامنه اش نتیجه‌ای دربر نداشت تا با حساب ۴ بر ۳ مغلوب این کاراته کا شده و در ادامه حریف عربستانی هم در نیمه نهایی نتیجه را به نماینده قرقیزستان واگذار کرد تا دست عنایتی از مدال خالی بماند.
در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم ارشیا دلاور پس از استراحت در دور نخست، دور دوم مغلوب نماینده اندونزی شد و پس از اینکه این حریف نتوانست به دیدار فینال برسد دلاور هم از رسیدن به مدال بازماند.
تیم کاتای دختران ایران که با شایستگی راهی دیدار پایانی شده بود با اعمال نفوذ میزبان این مسابقات از رسیدن به حق خود بازماند. اماراتی‌ها به نوع پوشش اسلامی تیم کشورمان اعتراض کردند و در حالی که مشکلی در این راستا دیده نمی‌شد و خود تیم کاتای میزبان نیز از حجاب اسلامی استفاده کرده بود، اعتراض میزبان کارساز واقع شد و کاتای تیمی دختران ایران در حال که فینال رسیده بود ناباورانه از ادامه مسابقات بازماند.
تیم امارات که به طرز عجیبی راهی دیدار پایانی شد در فینال نیز حرفی برای گفتن نداشت و همراه با حریف خود (قزاقستان) نتوانست در زمان مقرر کاتا و بونکای خود را به اجرا کذارد تا هر دو تیم دیسکوآلیفای شوند. اما به دلیل اینکه این مبارزه برای کسب مدال طلا برگزار می‌شد و باید یک تیم برنده بیرون می‌آمد شورای داوری در اقدامی جالب امارات را برنده اعلام کرد تا میزبان دست خالی نماند، این مسئله تعجب حاضرین در سالن را دربر داشت و سبب شد اعضای تیم کاتای قزاقستان برای دقایقی طولانی با اشک و اندوه در تاتامی بنشینند.

نظر خود را بگذارید


2 − دو =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز