کاتانیا - میلان: احیا در سیسیل با چاشنی بازگشت الشعراوی

کاتانیا مقابل میلان: احیا در سیسیل با چاشنی بازگشت الشعراوی

کاتانیا - میلان: احیا در سیسیل با چاشنی بازگشت الشعراویمیلان در حالی به سیسیل سفر می کند که موفق شد سه شنبه شب در سلتیک پارک ۳-۰ در لیگ قهرمانان پیروز شود اما شش هفته است که در سری آ بردی نداشته
میلانی ها امیدوارند یکشنبه عصر زمانی که در جدال با کاتانیا به سیسیل سفر می کنند به روند پنج بازی بدون برد در سری آ پایان دهند.
پسران ماکس آلگری در این فصل از رقابت های سری آ شروع بسیار ضعیفی داشتند و در حال حاضر پس از کسب تنها سه برد از ۱۳ بازی در میانه های جدول به سر می برند.
برد ۳-۰ وسط هفته برابر سلتیک در اسکاتلند باعث شد تا کمی از فشارهای روسونری کم شود هر چند که با استعفای ناگهانی آدریانو گالیانی تمامی حواشی متمرکز میلان شده در حالی که برلوسکونی اعلام کرد گالیانی جایی نخواهد رفت اما با تمام این اوصاف آلگری به هر نخو در بازی یکشنبه عصر محکوم به پیروزی است.
خط دفاعی میلان این فصل از رقابت ها حال و روز خوشی نداشته همانطور که آنها در شش بازی اخیر خارج از خانه ی این فصل سری آ بردی نداشتند
کلین شیت خارج از خانه برابر کیه وو نخستین باری بود که میلانی ها این فصل  در بازی های خارج خانه موفق به بسته نگه داشتن دروازه شان شدند.خط دفاعی پسران آلگری در پنج بازی خارج از خانه ۱۳ گل دریافت کردند.
آنها به میهمانی تیمی می روند که با وجود بودن در قعر جدول سری آ عملکرد خوبی در بازی های خانگی دارند.
پسران لوئیجی دل نری از شروع ماه سپتامبر به بعد در بازی های خانگی طعم شکست را تجربه نکرده اند.آماری که به پنج بازی خانگی بازمی گردد.
آنها حتی در این بازی های خانگی فقط یک گل خورده دارند،آماری که کمک کرده تا آنها  با دو تیم بالای خود فاصله ی بسیار کم خود را حفظ کنند.
میلان برای این بازی  روبینیو را به دلیل آسیب دیدگی شانه و ایگناتسیو آباته ( قوزک پا ) در سلتیک پارک قطعا این بازی را از دست خواهند داد.
قطعا نبود این بازیکن برزیلی به کمک تیم میزبان می آید حتی اگر این بازیکن در این فصل تنها دو گل زده باشد.
با وجود بحران مصدومیت های میلان و فرم ضعیف در لیگ میلان در تاریخ بازی های رو در روی خود با این تیم کاملا برتر بوده.آنها فصل گذشته کاتانیا را با برد در دو بازی رفت و برگشت دبل کردند و هرگز طی ۱۴ بازی اخیرشان با این تیم نباخته اند

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.