بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
چه مکمل هایی رو باید مصرف کنیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

چه مکمل هایی رو باید مصرف کنیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم؟

1331

چه مکمل هایی رو باید مصرف کنیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم؟

در باشگاه عضلات را از بین می بریم، بیرون آنها را با استراحت، تغذیه و مکمل ها دوباره می سازیم. یاد بگیرید که چه مکمل هایی مصرف کنید، و آنها را چه زمانی مصرف کنید تا بهترین نتایج را ببینید. همه می دانیم چیزی بهتر از یک تمرین خوب نیست. با تمام توان به آهن حمله می کنید. حس می کنید خیلی مفید بوده، مگر نه؟ درسته. ولی در کجا رشد می کنید؟

در باشگاه که نیست. در باشگاه نابود می کنیم. بدنمان را از بین می بریم. در زمان احیا رشد می کنیم. درسته، گفتم احیا. همیشه افرادی را می بینم که زیاد تمرین می کنند، ولی نتیجه نمی گیرند. آنها متوجه نیستند که تمرین، تنها بخش کوچکی از رشد یا حتی کاهش وزن است. من می توانم در تمام طول سال به یک شکل تمرین کنم، و تنها با تغییر تغذیه و مکمل ها وزنم را زیاد یا کم کنم.
پس، حرفم اینه: اینکه “چی” به عنوان سوخت به بدنتان می دهید مهم است. و اینکه “کی” می دهید خیلی مهم است. زمان بندی مهم است و باید از آن برای دریافت غذا و مکمل ها استفاده کنید. بنا بر اهدافتان ممکن است گاهی اوقات بیشتر، و گاهی کمتر بخورید. ولی صرف نظر از هدف، همیشه مکمل ها لازم هستند. غذا های معمولی خیلی خوبند.

غذا های معمولی تنها ماده ی مهم لازم برای افزایش وزن و نیرو و رسیدن به ظاهر مورد نظر هستند. ولی در مرحله ی حرفه ای، بیشتر از غذا لازم است. به مکمل ها هم برای ترمیم و احیا و رشد بیشتر نیاز دارم.

در ادامه مطلب ۵ راز استفاده از مکمل ها را آورده ام. کار خاصی لازم نیست. فقط همه چیز را ساده و هدف مند کن.
قوانین لازم برای مکمل های مناسب
۱٫صبح زود در طول روز زمان های خاصی وجود دارد که بدن برای رشد و ترمیم به غذا و مکمل ها نیاز دارد. اول از همه، صبح بعد از چندین ساعت گرسنگی، بدنتان به مواد مغذی نیاز دارد. برای همین به همراه بلوط و تخم مرغ از “انیمال پک” استفاده می کنم تا مطمئن شوم که برای شروع روز مواد لازم را دارم. برای من همیشه با “انیمال پک” شروع می شود. صرف نظر از مکمل هایی که استفاده می کنم، همیشه آن را می خورم
۲٫قبل از تمرین زمان مهم بعدی برای من، قبل از تمرین است. تمرینات باید شدید باشد، پس باید مواد و سوخت لازم را داشته باشم. من از مواد ساده استفاده می کنم.

۳۰ دقیقه قبل از تمرین از ” پمپ” استفاده می کنم، تا گردش خونم بالا باشد و انرژی لازم برای تمرین را داشته باشم. ” پمپ” تمام طول ورزش را دوام می آورد. کمک می کند متمرکز باشم و در چند بار آخر کم نیاورم. مثل “مولتی ویتامین”، این هم جز ثابتی از برنامه من است

چه مکمل هایی رو باید مصرف کنیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم؟
۳٫در طول تمرین در وسط تمرین مقداری امینواسید ضروری دریافت می کنم. دلیل این کار این است که در این زمان خون بیشتری در عضلات جریان دارد، و درنتیجه فرصت خوبی برای وارد کردن مواد است.
۴٫بعد تمرین چهارمین و مهمترین، بعد از تمرین برای احیا و ترمیم است. اگر می خواهید سخت تمرین کنید، به هیچ وجه نباید این فرصت را از دست بدهید. در اینجا از “ریکاوری” استفاده می کنیم. من مدت طولانیی منتظر مکملی مانند “ریکاوری” بودم. شما تمرین کنید و سپس اجازه دهید “ریکاوری” ترمیم زا بعهده بگیرد. بعد از تمرین بدن شما مانند بک اسفنج خشک است. باید آن را دوباره با تمام آنچیزی که در تمرین مصرف کردید پر کنید. و باید این کار را سریع انجام دهید. “ریکاوری” ترکیب مناسب برای ترمیم سریع تر، و آغاز رشد است. من از ” پمپ” به همراه “ریکاوری” استفاده می کنم و به آن “تغذیه وزن” می گویم. با آنکه استفاده از آن را تازه شروع کرده ام، ولی احساس می کنم موثر بوده است.
۵٫قبل از خواب آخرین وعده ای که نباید فراموش شود، قبل از خواب است.

برای رشد بیشتر باید قبل از خواب مکمل استفاده کنید، تا در طول خوابتان رشد کنید. من در زمان خواب از ” ZMA” و افزاینده تستسترون استفاده می کنم. این انتخاب من برای افزایش سطح تستسترون است.

من بعضی وقت ها از مکمل های زیاد و متنوع استفاده می کنم، و دیگر وقت ها از چند مکمل ساده. این برنامه من است، و برنامه شما می تواند بنا بر اهدافتان کاملا متفاوت باشد. ولی نکته مهم و مشترک توجه به زمان بندی است. با زمان بندی مناسب مکمل ها با شما کمک می کنند. با تغذیه و مکمل های مناسب می توانید بر مشکلات تمرینتان غلبه کنید و به اهدافتان برسید.

منبع : تک اندام

مطالب مرتبط

نظر خود را بگذارید


3 − یک =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز