چربی سوز Lipo 6

چربی سوز Lipo 6

لیپو ۶ اولین چربی سوز با کپسول مایع در دنیا بود که در سال ۲۰۰۵ تولید شد. لیپو ۶ در یک آزمایشگاه موفق تولید وساخته شد و همین عامل باعث استحکام و استواری این محصول می شود. لیپو ۶ از عناصر داروئی قدرتمند خالص در عین حال سازگار و استوار و با اثر چربی سوزی بسیار بلا ساخته شده است.

لیپو ۶ تنها کپسول چربی سوزی است که  کاملا گیاهی می باشد. و کاملا عاری از محصولات حیوانی است. از همه تعجب انگیز تر این می باشد که این محصول در ۴ سال متداوم بیشترین رای را در بین مصرف کنندگان مردمی در سایت های بدنسازی جهان آورده است و امروز یک الگو برای تمامی کپسول های چربی سوز دیگر می باشد.

از دیگر اثرات مهم این کپسول محدود کردن اشتها می باشد که خود یک ساختمان ایده آل برای رژیم های کم کالری می باشد.
فرم مایع کپسول‌های محصول فوق در جذب سریع آن بسیار موثر بوده و سبب رهاسازی و عملکرد سریع آن پس از مصرف می‌شود . این محصول در زنان و مردان قابل استفاده بوده و ناراحتی خاصی که معمولا در اثر مصرف سایر چربی سوزها به وجود می‌آید را نخواهد داشت .این محصول با افزایش انرژی حاصل از چربی‌ها در کاهش اشتها نیز موثر واقع شده و از این جهت در سرکوب پرخوری نیز مفید خواهد بود . در حین مصرف این مکمل احساس نشاط بیشتر و پرانرژی بودن خواهید داشت .
برخی افراد در پی مصرف آن با افزایش اشتها روبرو می‌شوند که در جهت بهبود آن می‌توانند این محصول را همراه با مکمل هودیا شرکت پرفکت مصرف نمایند و اثراتی فزاینده را در چربی سوزی و کاهش وزن برای خود رقم زنند .

هشدار : افراد زیر ۱۸ سال استفاده نکنند . توسط خانم های باردار و شیرده استفاده نشود .بیشتر از مقــــــدار توصیـــه شــــــده استفاده نشود . با سینفرین یا کافئـین از منـــابع دیگر استفاده نشود که شامل چای کافی ( قهوه – نســـکافه و … ) سـودا و دیگر مکملهای رژیمی یا داروهای شیمیائی حاوی کافئین یا فنیلفرین ( داروهائی که برای فشار خون بالا و حسا سیتها مثل آنتی هیستا مین ) می باشد. محتویات کافئین دار . بیشــتر از ۸ هفته استفاده نشود .

اگر شما داروهائی مصرف می کنید مثل ضدافسردگیها .آسپــرین، داروهای غیر هورمونی که میل جنسی و تعصب را تشدید می کند، داروهای مخدر و محصولات حاوی phenylephrine، افدرین ، داروهای جلوگیری کننده از لخته شدن خــــــون یا ســـایر محرک ها مثل مشـــــروبات الکلی حتما بادکتر قبل از مصــرف مشورت کنید.

چربی سوز Lipo 6

اگر شما معالجه داروئی دارید مانند امراض قلبی، مرض کبد و کلیه یا ناخوشی تیروئید ، اختلالات روانی،گرفتگی مجاری ادرار، دیابت ها، فشار خــون بالا ،بی نظمی قلبی و معده ای ، عود کننده سر درد ها، بزرگ بودن پروسـتا ت از مصرف این محصول خودداری کنید.
طریقۀ مصرف :
برای چربی سـوزی : ۲ عدد کپســــول ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه یا تمــرین صبح و ۲ عدد دیگر در بعد از ظهر مصرف کنید .(فراموش نشود بعد از مصرف آب فراوان بنوشید) تنها با ۲ عدد کپسول در ۲ روز اول مصـــــرف شروع کنید ( ۱ عدد صبح و ۱ عدد در بعداز ظـهر ) و مصـرف آنرا از ۱ عدد در ۲ روز اول تا ۴ عدد حداکثر در روز بالا ببرید .
این مکمل چربی سوز را معمولا به صورت دو کپسول همزمان مصرف می کنند و به عبارت دیگر می توان گفت که هر سروینگ از این مکمل به صورت دو کپسول توصیه شده است.

کافئین موجود در این مکمل که به اندازه ۲۰۰ میلی گرم در هر دو کپسول بوده است شب بیداری و اختلال خواب را به ارمغان می آورد.به همین دلیل نیز استفاده از این مکمل ها در نزدیکی های خواب شبانه ممنوع است و حتی گفته می شود تا ۶ ساعت قبل از خواب شبانه حق مصرف این قبیل مکمل ها را ندارید!

منبع : ایرانی فیتنس

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.