بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
چربی سوزی و عضله سازی در یک زمان

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

چربی سوزی و عضله سازی در یک زمان

1359

چربی سوزی و عضله سازی در یک زمان

ساختن عضله و از دست دادن چربی به صورت همزمان غیر ممکن نیست. همانطور که میدانید ۲ گروه مجله را مطالعه می کنند،گروه اول کسانی اند که هدفشان ساختن عضله است و گروه دوم هدفشان از دست دادن چربی است.
با این حال،آیا ساختن عضلات و از دست دادن همزمان چربی ها ممکن است؟

اگر از کسانی که اطراف شما هستند این سوال را بپرسید،بیشتر افراد می گویند این کار غیر ممکن است،و برخی هم می گویند انجام این کار دشواری های زیادی دارد.اما برای رسیدن به این امر شما باید تلاش زیادی کنید.

در این جا به ۲ واقعیتی که بین مردم و ورزشکاران رواج پیدا کرده می پردازیم:
-۱ شما برای ساختن عضله باید کالری روزانه خود را افزایش دهید.
-۲ به منظور از دست دادن چربی باید از کالری روزانه خود بکاهید.
منطق می گوید انجام دادن هر دو مورد فوق،یعنی ساختن عضله و سوزاندن چربی در یک زمان غیر ممکن است.اما ما می گوییم شما می توانید!چربی بدن راه حل این مسئله است!
چربی چیست؟
انرژی که شما از رژیم غذایی روزانه خود دریافت می کنید،اگر بیش تر از حد نیاز بدن شما باشد،این کالری به صورت چربی در بدن ذخیره می شود.پس نتیجه می گیریم برای ساختن عضله باید چربی بسوزانید چطور؟ عجله نکنید ادامه مقاله را مطالعه کنید!
برای سوزاندن چربی شما باید روزانه ۵۰۰ کالری کمتر از میزان مصرفی روزانه خود مصرف کنید.حال این سوال برای شما پیش می اید که چطور می شود با کاهش روزانه ۵۰۰ کالری عضله ساخت؟
پاسخ: با سوزاندن هر یک پوند چربی در بدن حدود ۳۵۰۰ کالری در بدن آزاد می شود. و در حقیقت شما با کاستن روزانه ۵۰۰ کالری از رژیم غذایی خود در طول هفته ۳۵۰۰ کالری تولید کرده اید.شما می توانید با ضرب ۵۰۰ کالری در روز به تعداد ایام هفته عدد ۳۵۰۰ را به دست خواهید آورد.این همان کالری مورد نیاز برای ساخت عضله است که شما با سوزاندن یک پوند چربی در اختیار بدن قرار دادید.کالری داخلی در مقابل کالری خارجی انتقال چربی و تبدیل آن به عضله.

چربی سوزی و عضله سازی در یک زمان

لطفا دقت داشته باشید که تبدیل شدن مستقیم چربی به بافت عضلانی امری غیر ممکن است.اما شما با سوزاندن چربی کالری مورد نیاز برای ساخت عضله را فراهم کنید.بسیاری از افراد فکر می کنند که کالری مورد نیاز برای ساخت عضله باید از طریق دهان تامین شود.

شما باید بدانید که کالری بدن به دو صورت داخلی )سوزاندن چربی های بدن( و خارجی )کالری دریافتی در طول روز( تقسیم می شود.انتقال چربی در سطح سلول انجام می پذیرد نه فقط از راه دهان!
یکی از موارد مهمی که باید به یاد داشته باشید این است که تنها افراد خاصی آن هم به تعداد انگشت دست قادرند رژیم های غذایی با کربوهیدرات بالا داشته باشند و همراه با این رژیم از چربی خود کاسته و به عضلاتشان بیفزایند. این افراد از نظر ژنتیکی برتری خارق العاده ای نسبت به افراد عادی جامعه دارند.
نگران نباشید چون شما نیازی به ژنتیک خارق العاده ندارید و تنها کافیست از روش چرخه کربوهیدرات استفاده کنید.در این روش شما باید ۳ روز از برنامه غذایی تان را به روزهایی با کربوهیدرات کم اختصاص دهید و در ۴ روز باقی مانده از هفته را از رژیم غذایی با کربوهیدرات بالا استفاده کنید.
خبره شدن در چربی سوزی وقتی شما در تمام روزهای هفته از رژیم غذایی کم کربوهیدرات) به همراه پروتئین کم( استفاده می کنید تنها نتیجه ای که برای شما خواهد داشت کاهش وزن است،خوشحال نشوید چون این کاهش وزن شما تقریبا ۵۰ درصد از عضله بوده است نه چربی های انبار شده در طول سال. این گونه رژیم های غذایی نه تنها شما را باعث پیشرفت شما نخواهد شد بلکه باعث باعث شکست و سرخوردگی شما خواهد شد.

نتیجه: در آخر باز هم می گویم که ساخت عضله و سوزاندن چربی در یک زمان امر غیر ممکنی نیست. بلکه این عمل یک فرآیند است و تمام تلاش ما این بود که شما را با این فرآیند آشنا کنیم و شما با دانستن این جزئییات بتوانید این دو عامل را در کنار هم قرار داده و به عضلاتی متناسب و بدون چربیدست یابید.

منبع : تک اندام

نظر خود را بگذارید


هشت × 4 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز