بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
چرا رونالدو، برخلاف مسی، نمی تواند از توپ طلا درآمدزایی داشته باشد؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

چرا رونالدو، برخلاف مسی، نمی تواند از توپ طلا درآمدزایی داشته باشد؟

190

درآمد زایی رونالدو از توپ طلا براساس قرارداد فیفا و آدیداس، تنها این کمپانی حق استفاده از عنوان توپ طلای فیفا روی محصولاتش را دارد
در فاصله چند روز تا اعلام برنده توپ طلای سال ۲۰۱۳، فاش شدن جزئیات قراردادی بین فیفا و کمپانی آدیداس- اسپانسر مسی و اسپانسر اصلی فیفا- می تواند کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال را بار دیگر ناراحت کند.
براساس قرارداد فیفا و آدیداس، تنها این کمپانی حق استفاده از عنوان توپ طلای فیفا روی محصولاتش را دارد و کمپانی نایک که اسپانسر رونالدو و همچنین فرانک ریبری است، از چنین شرایطی برخوردار نیست.
این به آن معناست که اگر رونالدو برنده توپ طلا شود، نمی توانند مانند مسی از این راه برای خود درآمد زایی کنند.
بن گولدهیگن، مدیر بخش بریتانیای کمپانی آدیداس به سایت گل گفت:” این توافق رسمی باعث شده تا ما توانیم از نام رسمی توپ طلای فیفا روی محصولات مان استفاده کنیم اما نایک چنین اجازه ای ندارد.”
بعد از رسیدن توپ طلای چهارم به مسی بود که آدیداس به کفش ویژه از سری  f50 تولید کرد و در نظر دارند در صورت رسیدن توپ طلای سال ۲۰۱۳ به این ستاره آرژانتینی، بار دیگر محصول مشابهی ارائه بدهند.
گولدهیگن در این مورد گفت:” ما مطمئنا برنامه سال گذشته را تکرار خواهیم کرد.  مسی یک محصول انحصاری هم دارد که فارغ از نتیجه توپ طلا، در ماه مارس رونمایی خواهد شد.”
اما نایک و رونالدو برنامه ای برای ارائه محصولی که الهام گرفته از بردن توپ طلا باشد، ندارند.
آدیداس یکی از ۶ شریک رسمی فیفاست و برای همه تورنمنت های رسمی فیفا از سال ۱۹۷۰، توپ و سایر محصولات را تهیه می کند. این همکاری در پاییز گذشته ۴۳ ساله شد و دو طرف آن را تا سال ۲۰۳۰ تمدید کردند. قرارداد قبلی در سال ۲۰۰۵ تمدید شده بود که حدود ۳۰ میلیون یورو در سال برای فیفا درآمدزایی داشت. گفته می شود قرارداد جدید ارزش به مراتب بیشتری دارد.
آدیداس پیش بینی کرده که فروش محصولاتش در سال ۲۰۱۴ به رکورد ۲ میلیارد یورو خواهد رسید. آنها در سال ۲۰۱۲، فروشی ۱٫۷ میلیارد یورویی داشتند. بخشی زیادی از این افزایش درآمد به دلیل همکاری مسی و افزایش مشتریان آدیداس در قاره آمریکاست.
بازاریابی کمپانی آدیداس از طریق همکاری با مسی برای آنها بسیار سودآور بوده است. مسی دومین فوتبالیست بعد از دیوید بکام است که خط تولید ویژه خود را در آدیداس دارد.

نظر خود را بگذارید


هفت − 7 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز