بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پیراهن مالدینی به بالاترین قیمت فروخته شد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پیراهن مالدینی به بالاترین قیمت فروخته شد

198

پیراهن مالدینی ۲۷۰ میلیون تومان فروخته شد
سرانجام پس از چند روز بحث‌های مختلف درباره فروش پیراهن پائولو مالدینی این پیراهن با جمع کردن حدود ۲۷۰ میلیون تومان به موزه ملی ایران اهدا شد.
در مراسم خیرخواهانه‌ای که برای فروش پیراهن پائولو مالدینی برگزار شده بود، سرانجام برای این پیراهن مبلغی حدود ۲۷۰ میلیون تومان جمع‌آوری شد.
در ابتدای این مراسم محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ستایش از برگزاری این اقدام خیرخواهانه، اظهار کرد: محبت،‌دوستی و خوب بودن، جلوه‌ای از ذات خداست که در انسان متبلور می‌شود. من از تمام کسانی که امروز برای این حرکت خیرخواهانه در اینجا حضور یافته‌اند، تشکر می‌کنم.
او ادامه داد: ما در باشگاه پرسپولیس به صورت هدفمند گسترش کارهای خیر را دنبال می‌کنیم و بزرگ‌ترین کار خیر ما حمایت از پیشکسوتان و توجه به آن‌هاست.
رویانیان همچنین در ادامه از افتتاح صندوق سرمایه‌گذاری باشگاه پرسپولیس در بازار بورس خبر داد و گفت: این صندوق گردش مالی تا حدود ۵۰ میلیارد تومان در وهله اول خواهد داشت که قدمی بسیار مهم برای باشگاه پرسپولیس خواهد بود. این صندوق در دو بخش توسعه تیم‌های پایه و حمایت از پیشکسوتان به فعالیت می‌پردازد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این مراسم هم دست از شوخی با آبی‌پوشان پایتخت برنداشت و گفت: شنیده‌ام آقای فتح‌الله‌زاده تیم بارسلونا را به تهران می‌آورد و گویا برنامه بعدی فروش پیراهن لیونل مسی است!
رویانیان در پایان از سختی کار در کسوت مدیرعاملی پرسپولیس انتقاد کرد و گفت: من خواهش می کنم که بیایند و مدیرعاملی را زودتر از من بگیرند. امیدوارم یک فرد تازه نفس برای حضور در مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کند.
همچنین در ادامه این مراسم دکتر ایازی به نمایندگی از شهرداری تهران با تمجید از برگزاری این حرکت خیرخواهانه اظهار کرد: ورزشکاران و هنرمندان همواره در انجام کارهای خیر پیشقدم بوده‌اند. نمونه این اتفاقات را می‌توان در فعالیت مرحوم تختی در زلزله بویین زهرا و همچنین فعالیت‌های ورزشکاران و هنرمندان در زلزله اخیر آذربایجان شاهد بود.
او ادامه داد: مردم به هنرمندان و ورزشکاران اعتماد دارند. اینکه امروز به این بهانه گرد هم آمده‌ایم خود حرکتی بسیار مهم است. البته مجموعه شهرداری و شورای شهر نیز مکلف به انجام کارهای خیر هستند.
حسین کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس نیز در بخشی از این مراسم گفت: باشگاه‌های شاهین و پرسپولیس همواره بدعت‌گذار انجام کارهای خیر بوده‌اند. خوشبختانه افرادی که در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس هستند، بدعت‌هایی را برای انجام کارهای خیر گذاشته‌اند و من امیدوارم این امر ادامه پیدا کند. ما باید درهر شرایطی خدمتگزار مردم باشیم.
او افزود: آرزو دارم این حرکت‌ها همیشه استمرار داشته باشد و ورزشکاران ما هویت و فرهنگ ایرانی را با رفتار خود به جهانیان نشان دهند.
حبیب کاشانی سخنران آخر این مراسم بود که با ابراز خشنودی از رخ دادن چنین حرکتی، گفت: خوشحالم که همگی دست به دست هم دادیم تا این اتفاق خوب رخ دهد. تا وقتی که در این جهان حضور داریم،‌ باید به فکر کمک به همنوعان خود باشیم.
پایان بخش این مراسم نیز کمک‌های حاضرین بود که از چند ده هزار تومان شروع می‌شد و به چند ده میلیون تومان می‌رسید. بیشترین مبلغ پرداختی در این بین نیز متعلق به حسین هدایتی با ۱۵۰ میلیون تومان و پس از آن ایازی به نمایندگی از شهرداری تهران با ۵۰ میلیون تومان و محمد رویانیان ۱۰ میلیون تومان بود.
همچنین در پایان این مراسم ورزشکاران و هنرمندانی همچون حسین کلانی، حمید استیلی، بهنام ابوالقاسم پور، فرشاد مومنی و چهره‌های هنری چون علی لهراسبی و مهدی مقدم، کوروش سلیمانی هر یک کمک‌هایی را برای انجام امر خیر کردند.
نکته قابل توجه در این برنامه آن بود که حسین هدایتی که بیشترین مبلغ را برای پیراهن پائولو مالدینی پرداخت بود این پیراهن را به موزه ملی ایران اهدا کرد.
همچنین هنرمندان و ورزشکاران حاضر در این مراسم نیز هر یک برای یادگاری امضاهایی را پشت این پیراهن زدند.
منبع: بیتوته

نظر خود را بگذارید


سه × 1 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز