پيروزي شياطين سرخ پس از 4 هفته ناکامي

پیروزی شیاطین سرخ پس از ۴ هفته ناکامی

 پیروزی شیاطین سرخ پس از 4 هفته ناکامیبا پیروزی قاطعانه منچستریونایتد مقابل استون ویلا هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس پیگیری شد.
در ادامه دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، عصر دیروز (یکشنبه) یک دیدار در ورزشگاه ویلاپارک برگزار شد که در آن استون ویلا میزبان منچستریونایتد، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها بود و برابر این تیم با نتیجه ۳ بر صفر تن به شکست داد.
به گزارش تسنیم،در این دیدار که منچستریونایتد یکی از بازی‌های خوب فصل خود را به نمایش گذاشت و تیم هجومی‌ میدان بود،‌ دنی ولبک، مهاجم انگلیسی شیاطین سرخ ۱۵ دقیقه پس از به صدا در‌ آمدن سوت آغاز بازی گل نخست را به ثمر رساند. تنها ۳ دقیقه بعد از به ثمر رسیدن این گل بود که ولبک بار دیگر برای منچستریونایتد گلزنی کرد و اختلاف را به ۲ گل افزایش داد. پس از این گل فشار استون ویلای میزبان برای باز کردن دروازه شیاطین سرخ بیشتر شد اما در نهایت بازی به همین ۲ گل در نیمه نخست به پایان رسید.
در نیمه دوم یونایتد بار دیگر بازی را هجومی آغاز کرد و ۷ دقیقه بعد مزد حملاتش را با گلی که تام کلورلی از زاویه بسته به ثمر رساند گرفت تا پیروزی شیاطین سرخ تقریباً قطعی شود. استون ویلا بار که دیگر چیزی برای از دست دادن نمی‌دید سراپا حمله شد و تمام بازیکنان یونایتد را به حضور در نیمه خود وادار کرده بود هرچند این حملات فایده‌ای نداشت و یونایتد ۳ امتیاز را از آن خود کرد.
شاگردان دیوید مویس با ۳ امتیاز این بازی که هفتمین پیروزی فصل‌شان در لیگ برتر در آن رقم خورد، ۲۵ امتیازی شدند و جای ساوتهمپتون را در رده هشتم جدول رده‌بندی گرفتند.
همزمان با این بازی، تیم نورویچ سیتی هم میزبان سوانزی بود که این بازی با تساوی یک – یک خاتمه پیدا کرد. در تنها دیدار باقیمانده هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۹:۳۰ امشب تاتنهام در خانه خود، ورزشگاه وایت هارت‌لین شهر لندن میزبان لیورپول است.
در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس آرسنال با ۳۵ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های چلسی با ۳۳ و منچسترسیتی با ۳۲ امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.