استقلال تهران

پیروزی استقلال مقابل همنام خوزستانی

استقلال تهران دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و استقلال خوزستان در پایان ۹۰ دقیقه به برتری یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی انجامید اما این دیدار برخلاف نتیجه‌اش صحنه‌های زیبا و جذاب زیادی داشت. تک گل استقلال را محمد قاضی در دقیقه ۷۶ با ضربه سر به ثمر رساند.
بازی در هوای سرد تهران و از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه آغاز شد. در همان نیمه نخست، خوزستانی‌ها نشان دادند که به قصد پیروزی به تهران آمده‌اند و از همین رو از همان دقایق آغازین بازی به سمت دروازه حریف خود حمله بردند.
در نیمه نخست، استقلال خوزستان روی حرکات زیبای میداوودی می‌توانست به گل برسد اما عملکرد خوب رحمتی مانع از این کار شد.
با شروع نیمه دوم، استقلال تهران کمی جلو کشید و در چند صحنه خطرناک ظاهر شد. مهدی نظری در دقیقه ۵۷ با دروازه‌بان استقلال خوزستان تک به تک شد اما نتوانست از فرصت استفاده کند. یک دقیقه بعد هم شوت تیموریان با اختلاف کمی از دروازه به بیرون رفت.
پس از گذشت چند دقیقه از نیمه دوم، سیل حمله‌های استقلال خوزستان شروع شد تا جایی که میلاد میداوودی در چند صحنه نمایش فوق‌العاده زیبایی ارائه داد.
این بازیکن یک بار هم از پشت محوطه جریمه شوت محکمی را روانه دروازه استقلال میزبان کرد که به دیرک دروازه برخورد کرد.
در ادامه بازی و در دقیقه ۷۶ سانتر کم‌جان خسرو حیدری روی خط محوطه جریمه به قاضی رسید. مهاجم استقلال هم با ضربه سر توپ را روانه دروازه کرد که در کمال شگفتی بازیکنان استقلال خوزستان وارد دروازه تیم مهمان شد. چرا که دروازه‌بان استقلال خوزستان جایگیری مناسبی نداشت.
در ادامه سانتر خوب مبعلی با ضربه سر مهاجم این تیم شرایط را برای تساوی فراهم کرده بود، اما این ضربه با اختلاف بسیار اندکی به بیرون رفت.
استقلال با این پیروزی ۴۴ امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.