بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پيروزي استقلال مقابل همنام خوزستاني

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پیروزی استقلال مقابل همنام خوزستانی

132

استقلال تهران دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و استقلال خوزستان در پایان ۹۰ دقیقه به برتری یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی انجامید اما این دیدار برخلاف نتیجه‌اش صحنه‌های زیبا و جذاب زیادی داشت. تک گل استقلال را محمد قاضی در دقیقه ۷۶ با ضربه سر به ثمر رساند.
بازی در هوای سرد تهران و از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه آغاز شد. در همان نیمه نخست، خوزستانی‌ها نشان دادند که به قصد پیروزی به تهران آمده‌اند و از همین رو از همان دقایق آغازین بازی به سمت دروازه حریف خود حمله بردند.
در نیمه نخست، استقلال خوزستان روی حرکات زیبای میداوودی می‌توانست به گل برسد اما عملکرد خوب رحمتی مانع از این کار شد.
با شروع نیمه دوم، استقلال تهران کمی جلو کشید و در چند صحنه خطرناک ظاهر شد. مهدی نظری در دقیقه ۵۷ با دروازه‌بان استقلال خوزستان تک به تک شد اما نتوانست از فرصت استفاده کند. یک دقیقه بعد هم شوت تیموریان با اختلاف کمی از دروازه به بیرون رفت.
پس از گذشت چند دقیقه از نیمه دوم، سیل حمله‌های استقلال خوزستان شروع شد تا جایی که میلاد میداوودی در چند صحنه نمایش فوق‌العاده زیبایی ارائه داد.
این بازیکن یک بار هم از پشت محوطه جریمه شوت محکمی را روانه دروازه استقلال میزبان کرد که به دیرک دروازه برخورد کرد.
در ادامه بازی و در دقیقه ۷۶ سانتر کم‌جان خسرو حیدری روی خط محوطه جریمه به قاضی رسید. مهاجم استقلال هم با ضربه سر توپ را روانه دروازه کرد که در کمال شگفتی بازیکنان استقلال خوزستان وارد دروازه تیم مهمان شد. چرا که دروازه‌بان استقلال خوزستان جایگیری مناسبی نداشت.
در ادامه سانتر خوب مبعلی با ضربه سر مهاجم این تیم شرایط را برای تساوی فراهم کرده بود، اما این ضربه با اختلاف بسیار اندکی به بیرون رفت.
استقلال با این پیروزی ۴۴ امتیازی شد و به صدر جدول بازگشت.

نظر خود را بگذارید


+ 8 = شانزده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز