بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پورغلامي: جلالي برود من نيز مي‌روم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پورغلامی: جلالی برود من نیز می‌روم

134

فرهاد پورغلامیفرهاد پورغلامی در نشست خبری پس از بازی با فجر سپاسی اظهار کرد: ما پیش‌بینی می‌کردیم که در زمین یخ‌زده نمی‌شود فوتبال خوبی را ارائه کرد چه برسد در صورتی که تیم حریف کاملا دفاعی بازی کند. یک موقعیت صددرصد گل را نیز از دست دادیم. گرفتن این یک امتیاز در این شرایط جوی کار بزرگی بود که توانستیم این کار را انجام دهیم. البته بر روی تمام کردن‌ها مشکلاتی داشتیم.
به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: دفاع کردن تیمی در استادیوم یادگار امام با وضع چمنش راحت است اما حمله کردن بسیار دشوار می‌باشد.
وی درباره اینکه آیا مجید جلالی از این تیم برود وی نیز این تیم را ترک خواهد کرد یا خیر گفت: اگر مجید جلالی برود، من هم می‌روم چون با هم آمده‌ایم و با هم خواهیم رفت.
پورغلامی بیان کرد: صحبت‌های هواداران تیم و تشویق‌های آنان در نتیجه بازی تاثیر گذاشت و بازیکنان و کادر فنی را از لحاظ روحی و روانی تحت تاثیر قرار داد. هیچ بازیکنی در زمان در تراکتورسازی کم کاری نکرده و با جان و دل تلاش کرده است.
وی درباره اینکه آیا قهرمانی برای تراکتورسازی دیر شده است یا خیر گفت: برای تراکتورسازی هنوز قهرمانی دیر نشده است زیرا در هفته‌های آینده رقیبان‌مان با یکدیگر بازی دارند ولی ما بازی‌های آسانی داریم.
او در پایان گفت: در صورت رفتن‌مان از تراکتور برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم ولی در صورتی که در این تیم بمانیم تمام تلاش مان را برای موفقیت این تیم انجام خواهیم داد.

نظر خود را بگذارید


6 − سه =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز