فرهاد پورغلامي

پورغلامی: جلالی برود من نیز می‌روم

فرهاد پورغلامیفرهاد پورغلامی در نشست خبری پس از بازی با فجر سپاسی اظهار کرد: ما پیش‌بینی می‌کردیم که در زمین یخ‌زده نمی‌شود فوتبال خوبی را ارائه کرد چه برسد در صورتی که تیم حریف کاملا دفاعی بازی کند. یک موقعیت صددرصد گل را نیز از دست دادیم. گرفتن این یک امتیاز در این شرایط جوی کار بزرگی بود که توانستیم این کار را انجام دهیم. البته بر روی تمام کردن‌ها مشکلاتی داشتیم.
به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: دفاع کردن تیمی در استادیوم یادگار امام با وضع چمنش راحت است اما حمله کردن بسیار دشوار می‌باشد.
وی درباره اینکه آیا مجید جلالی از این تیم برود وی نیز این تیم را ترک خواهد کرد یا خیر گفت: اگر مجید جلالی برود، من هم می‌روم چون با هم آمده‌ایم و با هم خواهیم رفت.
پورغلامی بیان کرد: صحبت‌های هواداران تیم و تشویق‌های آنان در نتیجه بازی تاثیر گذاشت و بازیکنان و کادر فنی را از لحاظ روحی و روانی تحت تاثیر قرار داد. هیچ بازیکنی در زمان در تراکتورسازی کم کاری نکرده و با جان و دل تلاش کرده است.
وی درباره اینکه آیا قهرمانی برای تراکتورسازی دیر شده است یا خیر گفت: برای تراکتورسازی هنوز قهرمانی دیر نشده است زیرا در هفته‌های آینده رقیبان‌مان با یکدیگر بازی دارند ولی ما بازی‌های آسانی داریم.
او در پایان گفت: در صورت رفتن‌مان از تراکتور برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم ولی در صورتی که در این تیم بمانیم تمام تلاش مان را برای موفقیت این تیم انجام خواهیم داد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.