پروتئین سوپر گینرز فیول Twinlab Super Gainers Fuel Pro

پروتئین سوپر گینرز فیول Twinlab Super Gainers Fuel Pro

این پروتئین از فرمول های ویژه ساخته شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است.پروتئین متشکل از منابع آب پنیر با خلوص ۱۰۰% می باشد و از قابلیت هضم و جذب قوی پس از مصرف مهیا می نماید. در پروتئین سوپر گینرز فیول Twinlab Super Gainers Fuel Pro از کربوهیدرات های پیچیده و روغن MCT که باعث حجم عضلانی بیشتر و خالص هست ، استفاده میشود.از خاصیت های این پروتئین افزایش انرژی و سطوح طبیعی هورمون های آنابولیک می باشد. با یک حجم کالری مفید می‌توانید از مرزهای ایجاد شده برای افزایش وزن خود بگذرید و بتوانید تجربه ای متفاوت از مصرف یک مکمل افزایش وزن کسب نمایید .

این محصول غنی از ویتامین ها و اسید های آمینه با کیفیت بالا می باشد که همین عامل باعث افزایش وزن با سرعت بالا می شود. این محصول یک گینر می باشد یعنی ترکیبی از کربوهیدرات و پروتئین یم باشد. مطالعات نشان داده است ترکیب پروتئین و کربوهیدرات پس از تمرین بسیار موثرتر از کربوهیدرات به تنهایی برای بازسازی ذخایر گلیکوژن عمل می نماید .

سوپر گینرز فول تمام آن چیزی را که برای ریکاوری و افزایش حجم عضلانی خالص نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد سطوح هورمون های انابولیک را در جهت رشد و بالانس مثبت نیتروژنی بهبود داده و باعث افزایش وزن با کیفیت و بهبود کارایی ورزشکار می‌گردد . این محصول را چه ورزشکار باشید چه یک فرد لاغر اندام می‌توانید در جهت افزایش وزن استفاده نمایید .

قابل استفاده در خانم ها و آقایان .

اگر ورزشکار هستید و به دنبال افزایش وزن و حجم این محصول را همراه با سل تک و تریبولوس و جک تری دی Jack3d – USP Labs’ ULTIMATE Pre-Workout Supplement مصرف نمایید .

منبع : ایرانی فیتنس

۲ Comments
 1. مصطفی شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۶ ب.ظ - تکرار

  درود
  قیمتش رو هم لطف میکنین بنویسین ؟

  ممنونم ..

  • admin شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ at ۶:۵۶ ق.ظ - تکرار

   سلام
   سایت در زمینه فروش فعالیتی نداره فقط برای اطلاع رسانی مطالب قرار گرفته
   ممنون از توجه شما

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.