بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پرسپوليس مس را شش‌تايي کرد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پرسپولیس مس را شش‌تایی کرد

161

پرسپولیس مس را شش‌تایی کرد تیم فوتبال پرسپولیس با شش گل مس را در کرمان در هم کوبید تا موقتا به صدر جدول راه پیدا کند.
تیم های فوتبال مس کرمان و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۵ جمعه در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه‌ی شش بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.
به نقل از ایسنا، گل‌های پرسپولیس در این دیدار را محسن مسلمان، مهرداد کفش‌گری، محمدرضا خلعتبری، سید مهدی سیدصالحی، پیام صادقیان و فرزاد حاتمی به ثمر رساندند.
* گزارش نیمه اول:
در دقایق آغازین بازی که دو تیم به محک زدن یکدیگر می‌پرداختند اشتباه شیث رضایی کار دست تیم میزبان داد. مدافع سابق پرسپولیس در حالی که باید توپ را از منطقه دفاعی زمین مس عبور می‌کرد، آن را تقدیم سید صالحی کرد و حمله پرسپولیسی‌ها روی پاس محمدرضا خلعتبری و شوت محسن مسلمان به گل ختم شد.
بازی در ادامه اغلب در میانه‌های میدان دنبال می‌شد تا این که مهرداد کفشگری روی توپ ارسالی از کنار خط طولی و در حالی که توپ روی پای چپ و غیر تخصصی‌اش بود از پشت محوطه جریمه شوت سرکشی را روانه دروازه‌ رودباریان کرد تا با باز شدن دروازه مس گل دوم پرسپولیس به ثمر برسد.
شاگردان پرویز مظلومی نیز برای جبران دو گل خورده چندین بار به قلب خط دفاعی پرسپولیس زدند، اما تنها ضربه ادینیو از روی نقطه کاشته تنها موقعیت خطرناک مس بود.
سید صالحی نیز در دقیقه‌ ۳۶ می توانست روی شوت از پشت محوطه جریمه برای سومین بار دروازه‌ مس را باز کند، اما جای گیری خوب رودباریان مانع از این اتفاق شد.
ادینیو می‌توانست روی یک کار ایستگاهی دروازه تیم حریف را باز کند، اما ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد.
روی غفلت مدافعان پرسپولیس، مس می‌توانست اختلاف را کم کند، اما ادینیو از فرصت استفاده نکرد، ضمن این که بازیکنان مس معتقد بودند که باید یک ضربه پنالتی به سود این تیم اعلام می‌شد.
در سوی مقابل بنگر نیز می‌توانست اختلاف را بیشتر کند اما ضربه بی‌دقت او از کنار دروازه بیرون رفت.
* گزارش نیمه دوم:
پرسپولیسی‌ها در این نیمه همچون نیمه نخست بازی را توفانی آغاز کردند و محمدرضا خلعتبری موفق شد در دقیقه ۴۷ روی پنالتی که سیدصالحی گرفته بود، گل سوم تیمش را به ثمر برساند. بعد از این گل بازی به مدت پنج دقیقه متوقف شده بود؛ چرا که پرویز مظلومی به پنالتی گرفته شده اعتراض داشت و می‌خواست تیمش را بیرون بکشد. با این حال بازی با وساطت ناظر فدراسیون و مدیرعامل باشگاه مس دنبال شد و در حالی که کرمانی‌ها برای جبران گل‌های خورده جلو کشیده بودند رضا حقیقی در دقیقه ۶۸ با دادن پاس در عمق به مهدی سیدصالحی او را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان قرار داد. مهاجم پرسپولیس نیز از این موقعیت نهایت استفاده را برد و با ضربه‌ای محکم توپ را به کنج دروازه‌ی رودباریان فرستاد تا شاگردان علی دایی با ۴ گل از مس پیش بیفتند.
ادینیو بازیکن برزیلی مس جزو معدود بازیکنانی بود که در دقایق باقی‌مانده نهایت تلاشش را می‌کرد تا تیمش با نتیجه‌ای آبرومندانه زمین را ترک کند. او یک بار با شوتی سرکش، نیلسون کوریا را مجبور به واکنش کرد. این شوت ادینیو توسط دروازه‌بان پرسپولیس راهی کرنر شد.
مسی‌ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند بی‌محابا دست به حمله می‌زدند. در چنین شرایطی پرسپولیسی‌ها نیز از غفلت مدافعان کرمانی نهایت استفاده را بردند و این بار روی حرکت پیام صادقیان به گل پنجم رسیدند. بازیکن ریزنقش پرسپولیس با نفوذ به قلب دفاع مس از زاویه‌ی بسته شوتی را راهی دروازه‌ی مس کرد تا گل پنجم پرسپولیس به ثمر برسد.
پرسپولیس چندین بار فرصت این را داشت تا گل ششم را به ثمر برساند، اما بهترین فرصت را صادقیان در حالت تک به تک با دروازه‌بان از دست داد. در حالی که نزدیک به ۹ دقیقه بازی متوقف شده بود و چندین تعویض هم انجام شده بود و چند بار بازیکنان نیز مصدوم شده بودند، داور تنها شش دقیقه زمان تلف‌شده اعلام کرد. در وقت‌های اضافه سرانجام فرزاد حاتمی با شوتی محکم و دقیق برای ششمین بار دروازه رودباریان را فرو ریخت.

نظر خود را بگذارید


سه + 1 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز