بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پرافتخارترین تکواندوکار زن ایران در تیم ملی بلژیک/آسمانی با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه کرد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ اردیبهشت
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پرافتخارترین تکواندوکار زن ایران در تیم ملی بلژیک/آسمانی با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه کرد

779

پرافتخارترین تکواندوکار زن ایران در تیم ملی بلژیک/آسمانی با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه کرد ملی پوش سابق تکواندوی بانوان ایران در قالب تیم ملی تکواندوی بلژیک با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ معمولا در ورزش اتفاق می افتد که ورزشکارانی از کشوری تابعیت کشور دیگری را پذیرفته و در قالب تیم ملی کشور دیگری در مسابقات شرکت کنند. این گونه اتفاقات در رشته هایی مانند فوتبال، دو و میدانی، کشتی ، پرورش اندام، جودو ، وزنه برداری و قایقرانی که حیطه فعالیتشان بسیار گسترده است بیشتر اتقاق می افتد.  متاسفانه در سالهای اخیر جدایی چهره های نامی ایران در رشته های مختلف زیاد شده و شاهد هستیم که نفرات خوبی از ورزشکاران ایران در قالب کشورهای دیگر در مسابقات شرکت می کنند و موفق به مدال آوری می شوند.
سامان طهماسبی در کشتی در قالب تیم جمهوری آذربایجان، علی تبریزی در پرورش اندام در قالب تیم قطر، آرزو معتمدی در قایقرانی و در قالب تیم آمریکا،محسن غفار و وحید سرلک در رشته جودو در آلمان ، حسن کارکردی در رشته بوکس در انگلیس و حضور چندین ملی پوش وزنه برداری ایران در قالب تیم آذربایجان نمونه ای از این ادعاست که به کشورهای دیگر رفته اند.
در سالهای گذشته چندین ورزشکار ایران در رشته تکواندو نیز به کشورهای دیگر رفته اند که آخرین آنها راحله آسمانی نایب قهرمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۰گوانگجو است که به بلژیک رفته است.
آسمانی تا سال قبل در عضویت تیم ملی تکواندوی بانوان ایران قرار داشت و توانسته بود در بازیهای  آسیایی تاریخ ساز شود. او اولین بانوی تکواندوکار ایران بود که توانسته بود به فینال بازیهای آسیایی برسد.هرچند در فینال وزن ۶۲- کیلوگرم  به نماینده کره جنوبی باخت و نقره گرفت.
راحله آسمانی حدود هشت ماه است بی سروصدا در قالب تیم ملی بلژیک در مسابقات شرکت می کند و توانسته در این مدت سه مدال طلا و یک مدال برنز برای این کشور ضعیف در تکواندو کسب کند. درست است که تکواندوی بانوان ایران نسبت به تکواندوی مردان ضعیف تر هستند اما با همین شرایط ، سطح بانوان ایران نسبت به تکواندوی برخی کشورهای اروپایی بسیار بهتر و بالاتر است.
نقش فدراسیون تکواندو در این خروج
فدراسیون تکواندوی ایران در این سالها تحت مدیریت سید محمد پولادگر توانسته حواشی مختلفی را پشت سر بگذارد که هنوز هم کارشناسان رفتن رضا مهماندوست را بزرگترین اشتباه تاریخی پولادگر می دانند اما موردی که این فدراسیون با آن زیاد برخورد نداشت این بود که یک ملی پوش سرشناس آن به تیم ملی کشور دیگری بپیوندد. البته چندین تکواندوکار مرد ایران به کشورهایی نظیر سوئد و ایسلند پیوسته اند اما آنها جزوء نفرات شاخص تیم  ما نبودند. فدراسیون در مورد رفتن راحله آسمانی آزمایش جدی شد چرا که این ورزشکار یکی از بهترین های تکواندوی بانوان ایران بود و رفتن او برای فدراسیونی که در بخش بانوان مشکلات زیادی دارد گران تمام می شود.
البته طبق شنیده های ما مسولان فدراسیون تکواندوی ایران حاضر نشده اند تا رنکینگ راحله آسمانی در لیست المپیکی ها و جهانی را که به واسطه حضور در تیم ایران بدست آمده بود را به بلژیکی ها بدهند و به همین خاطر آسمانی نمی تواند در مسابقات منچستر که دو هفته دیگر خواهد بود، شرکت کند.
فدراسیون تکواندو در این سالها بویژه در بخش بانوان تغییرات زیادی را در ترکیب تیم ملی داشته و شاید به همین خاطر در این بین حق برخی از ورزشکاران ایران که شایستگی بیشتری نسیبت به بقیه داشتند تضییع شده باشد. به هر حال مسئولان فدراسیون باید برای این خروج ها در تکواندو که در این سالها شدت گرفته فکری کنند!
مبارزه با تکواندوکار رژیم اشغالگر قدس
راحله آسمانی که تا همین یکسال قبل با پوشش و حجاب اسلامی و زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسابقات شرکت می کرد به یکباره تغییر رویه داد و بعداز رفتن به بلژیک شرایطش متفاوت شد.او دراین یکسال بدون آن پوشش در مسابقات شرکت کرده و جالب تر آنکه در یکی از همین چهار مسابقه ای که با نام کشور بلژیک مبارزه کرده با نماینده رژیم اشغالگر قدس هم مبارزه کرده و او را شکست داده است!
عناوین آسمانی با تیم ایران
مدال نقره بازیهای آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو
طلای تورنمنت بین المللی منچستر انکلیس در سال ۲۰۱۰
طلا مسابقات بین المللی جام فجر اسفند ماه ۸۹
چندین مقام قهرمانی کشور
حضور بیش از پنج ساله در اردوهای تیم ملی
اردیبهشت ماه سال ۹۱ (۲۰۱۲) در مسابقات قهرمانی آسیا درویتنام به نماینده ژاپن باخت و حذف شد
عناوین آسمانی با تیم بلژیک
طلای مسابقات آزاد ۲۰۱۳ آلمان
برنز مسابقات آزاد ۲۰۱۳ بلژیک
طلای مسابقات مستر ۲۰۱۳ هلند
طلای  مسابقات آزاد ۲۰۱۳ تاپیا
تیم های ملی بانوان و مردان ایران سال ۲۰۱۲ در مسابقات آزاد آلمان شرکت داشتند که آن زمان راحله آسمانی در قالب تیم ملی ایران در مسابقات شرکت داشت و موفق نشد مدالی کسب کند.

نظر خود را بگذارید


× هفت = 35

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز