بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پایم را در استقلال نمی گذارم!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پایم را در استقلال نمی گذارم!

535

مهاجم سابق تراکتورسازی گفت: «اگر در ابتدای فصل پیشنهاد استقلال را رد کردم صرفا به دلیل مشکلات روحی ام بود.»
پایم را در استقلال نمی گذارم!
امیر قلعه‌نویی در ابتدای فصل خیلی تلاش کرد تا پای فلاویو لوپز هافبک پرتغالی تراکتور را به تیمش باز کند اما در نهایت موفق به انجام این کار نشد.
حالا باگذشت ۱۵ هفته از شروع لیگ، باز هم شنیده می‌شود که قلعه‌نویی درصدد جذب لوپز برآمده است. البته خود فلاویو تمایلی برای آبی‌پوش شدن ندارد و آن هم صرفا به خاطر مشکلات مالی است که این تیم این روزها با آن مواجه است.
* شنیده‌ایم در آستانه بازگشت به لیگ ایران قرار داری؟
– خودم در جریان این قضیه نیستم و از طریق دوستانم در ایران متوجه شدم که از استقلال پیشنهاد دارم.
* درست مثل قبل از شروع فصل.
– قلعه‌نویی مربی‌ام بوده است و خیلی از نظر فنی مرا قبول دارد. خودم هم دوست داشتم که دوباره در تیم ایشان بازی کنم اما نمی‌توانستم.
* چرا؟
– به خاطر مشکلاتی که در تراکتور برایم به وجود آمده بود به لحاظ روحی حسابی به هم ریخته بودم و می‌خواستم برای یک فصل در اروپا بازی کنم تا دوباره به شرایط ایده‌آل برسم. اگر در آن برهه پیشنهاد استقلال را رد کردم صرفا به همین دلیل بود.
* در حال‌حاضر که دیگر آن مشکلات را نداری. آیا باز هم می‌خواهی به پیشنهاد استقلالی‌ها پاسخ منفی بدهی؟
– هنوز پیشنهادی به مدیر برنامه‌هایم داده نشده است و نمی‌توانم در خصوص پیشنهادی که مطرح نشده صحبت کنم. هر زمان رسما خواستار جذبم شدند آن وقت تصمیم می‌گیرم.
* تراکتوری‌ها مدعی شده‌اند که استقلالی‌ها باید تو را از آنها بخرند. مگر هنوز با این باشگاه قرارداد داری؟
– نه. نمی‌دانم آنها بر چه اساسی چنین ادعایی کرده‌اند. قراردادی با این باشگاه ندارم و فقط این‌که ITC مرا سر لج و لجبازی صادر نمی‌کردند که من هم از طریق فیفا اقدام کردم و حالا ITC هم دارم. شاید آنها فکر کردند که هنوز هم بدون کارت بازی هستم که چنین ادعایی کرده‌اند. بازیکن تراکتور نیستم و اگر قرار باشد استقلالی‌ها مرا جذب کنند باید با خود من وارد مذاکره شوند نا با تراکتوری‌ها! مدیران تراکتور خیلی به من لطمه زدند. آنقدر ITC مرا صادر نکردند که نقل‌وانتقالات لیگ‌های اروپایی به پایان رسید و بدون تیم ماندم. یک نیم فصل است که به صورت انفرادی تمرین می‌کنم تا تیم آینده‌ام را انتخاب کنم.
* پس با این اوصاف باید احتمال حضورت در لیگ ایران و استقلال را زیاد بدانیم؟
– شنیده‌ام که استقلال مشکل مالی دارد. از آنجایی که دوست ندارم اتفاقاتی که زمان حضورم در تراکتور برایم رخ داد بار دیگر تکرار شود، بعید می‌دانم که بخواهم به استقلال بیایم. من یک بازیکن خارجی هستم و نمی‌توانم با جیب خالی در یک کشور دیگر زندگی کنم. باید به لحاظ مالی حمایت شوم تا بتوانم برای تیمم خوب بازی کنم. در حال‌حاضر از لیگ پرتغال و لهستان پیشنهاد دارم و منتظر هستم تا نقل‌وانتقالات لیگ‌های اروپایی شروع شود. نمی‌دانم اما شاید در آینده دوباره شاگرد قلعه‌نویی شوم چون کار کردن با این مربی را دوست دارم و ای کاش استقلال مشکل مالی نداشت و نیم‌فصل دوم در این تیم بازی می‌کردم.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


+ هفت = 10

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز