بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پاسخ نفت تهران به پرسپوليس براي جذب نوروزي

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پاسخ نفت تهران به پرسپولیس برای جذب نوروزی

668

پاسخ نفت تهران به پرسپولیس برای جذب نوروزی
مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: در بحث نقل و انتقالات در وهله اول منافع باشگاه را در نظر می‌گیریم.
منصور قنبرزاده درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه نفت تهران، اظهار کرد: در سه، چهار روز گذشته برای شرکت در مراسم عزاداری خارج از تهران بودم و سرمربی تیم هم حضور نداشت. چند پیشنهاد از سوی باشگاه‌های مختلف داریم که فعلا مشغول بررسی آنها هستیم.
به گزارش ایسنا ، وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس و چند باشگاه دیگر از ما رضا نوروزی را خواسته‌اند و ما هم در مقابل پیشنهاد‌هایی به آنها داشته‌ایم. البته اولویت ما حفظ نوروزی است، اما در صورت لزوم درباره تبادل بازیکن با پرسپولیس بحث می‌کنیم.
قنبرزاده در ادامه گفت: از پرسپولیس میلاد غریبی، خانزاده و غلامرضا رضایی را خواسته‌ایم که البته فکر می‌کنم فولاد هم متقاضی رضایی است. همچنین برای جایگزینی سوشا مکانی به یک دروازه‌بان احتیاج داریم که یکی از گزینه‌های مان رضا محمدی ، دروازه‌بان پرسپولیس است.
مدیرعامل باشگاه نفت تهران همچنین درباره زمان قطعی شدن تکلیف رضا نوروزی و پرسپولیس، گفت: مذاکرات را در باشگاه ،‌ مدیرعامل انجام می‌دهد، ولی تصمیم گیری‌ نهایی برعهده کمیته‌ ارزیابی است. این کمیته‌ نقطه نظر کادر فنی را جویا می‌شود و بعد از نظر مالی شرایط را می‌سنجد و تصمیم نهایی را می‌گیرد. این فرایند باید طی شود و چند روز طول خواهد کشید.
وی درباره مذاکره مستقیم باشگاه پرسپولیس با رضا نوروزی هم، گفت: نوروزی بازیکن حرفه‌ای است و می‌داند که وقتی با یک باشگاه قرارداد دارد، یعنی به آن متعهد است. هر چند صحبت کردن پرسپولیسی‌ها با نوروزی خیلی مهم نیست، چون او حرفه‌ای است و می‌داند که اگر قرار باشد توافقی صورت بگیرد نظر خودش مهم است. البته مصالح باشگاه هم اهمیت دارد.
قنبرزاده افزود: برای ما در وهله اول منافع باشگاه مهم است. تیم ما در سطحی است که با تیم‌های صدر جدول رقابت می‌کند و ما به دنبال تقویت تیم هستیم نه تضعیف آن. باید بازیکنانی را جذب کنیم که به درد تیم بخورند. ضمن این که باشگاه‌ها بازیکنان خوب‌شان را در نیم فصل از دست نمی‌دهند و حتی برخی از باشگاه‌ها برای بازیکن ذخیره‌شان که در کل نیم فصل دو یا سه بازی کرده رقم‌های نجومی طلب می‌کنند که از توان ما خارج است.
مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پایان درباره آخرین وضعیت سوشا مکانی گفت: باشگاه فولاد رسما سوشا را از ما خواسته و ما مشغول بررسی شرایط هستیم. سعی می‌کنیم تا پایان هفته‌ مساله را تمام کنیم. البته ممکن است سوشا را با دروازه‌بان فولاد مبادله کنیم.

نظر خود را بگذارید


شش + 4 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز