پاری سن ژرمن 4- 0 لیون

پاری سن ژرمن ۴- ۰ لیون

پاری سن ژرمن 4- 0 لیونپی اس جی باارائه یک بازی برتر توانست حریفش را با چهار گل شکست بدهد
پاری سن ژرمن با پیروزی ۴-۰ مقابل لیون، جایگاهش در صدر جدول لوشامیپونا را مستحکم تر کرد.
در این دیدار زلاتان دو بار از روی نقطه پنالتی برای پی اس جی گلزنی کرد و کاوانی و سیلوا، دیگر گلزنان پاریسی ها در این دیدار بودند.
لورن بلان در این دیدار تیمش را با دو تغییر نسبت به دیدار قبل برابر المپیاکوس در لیگ قهرمانان به میدان فرستاد؛ از جمله خاویر پاستوره جای لاوتزی را گرفت و در سمت مقابل، در تیم لیون، کلمنت گرنیه به جای استید مالبرانک در ترکیب اصلی قرار گرفت.
پی اس جی بازی را بسیار خوب آغاز کرد و می توانستند در همان دقیقه اول توسط کاوانی به گل برسند اما ضربه آکروباتیک او، راهی به چهارچوب دروازه حریف نداشت.
دقایقی بعد الکساندر لاکاتزه تیر دروازه پی اس جی را به لرزه درآورد و لحظاتی بعد نوبت پاستوره بود که دروازه حریف را خطری جدی مواجه کند.
در نهایت این کاوانی بود که گل اول بازی را به نام خود ثبت کرد. مهاجم اروگوئه ای در دقیقه ۳۶، ضربه کرنر لوکاس را به گل اول بازی تبدیل کرد.
۵ دقیقه بعد، کاوانی در محوطه جریمه حریف توسط ورکوتره متوقف شد تا داور اعلام پنالتی کند. زلاتان پشت ضربه قرار گرفت و برتری پی اس جی را دوبرابر کرد.  نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.
نیمه دوم را هم پاریسی ها بهتر آغاز کردند و تنها ۱۵ دقیقه از بازی گذشته بود که به گل سوم رسیدند. ضربه اول تیاگو سیلوا توسط مدافع حریف دفع شد اما ضربه بعدی وارد دروازه شد تا حساب کار ۳-۰ شود.
۵ دقیقه بعد کاوانی می توانست روی ارسال زلاتان گل سوم را بزند اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
در نهایت شب خوب پی اس جی در دقیقه ۸۳ تکمیل شد. خطا روی زلاتان، یک ضربه پنالتی دیگر نصیب شاگردان بلان کرد و خود ستاره سوئدی آن را به گوشه دروازه فرستاد تا گل چهارم هم به نام او ثبت شود. این هفدمین گل زلاتان در ۱۰ دیدار اخیر برای پی اس جی بود.
پاریسی ها با این پیروزی ۳۷ امتیازی شدند و فاصله ۴ امتیازی شان با لیل را حفظ کردند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.