بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
پاری سن ژرمن 4- 0 لیون

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

پاری سن ژرمن ۴- ۰ لیون

709

پاری سن ژرمن 4- 0 لیونپی اس جی باارائه یک بازی برتر توانست حریفش را با چهار گل شکست بدهد
پاری سن ژرمن با پیروزی ۴-۰ مقابل لیون، جایگاهش در صدر جدول لوشامیپونا را مستحکم تر کرد.
در این دیدار زلاتان دو بار از روی نقطه پنالتی برای پی اس جی گلزنی کرد و کاوانی و سیلوا، دیگر گلزنان پاریسی ها در این دیدار بودند.
لورن بلان در این دیدار تیمش را با دو تغییر نسبت به دیدار قبل برابر المپیاکوس در لیگ قهرمانان به میدان فرستاد؛ از جمله خاویر پاستوره جای لاوتزی را گرفت و در سمت مقابل، در تیم لیون، کلمنت گرنیه به جای استید مالبرانک در ترکیب اصلی قرار گرفت.
پی اس جی بازی را بسیار خوب آغاز کرد و می توانستند در همان دقیقه اول توسط کاوانی به گل برسند اما ضربه آکروباتیک او، راهی به چهارچوب دروازه حریف نداشت.
دقایقی بعد الکساندر لاکاتزه تیر دروازه پی اس جی را به لرزه درآورد و لحظاتی بعد نوبت پاستوره بود که دروازه حریف را خطری جدی مواجه کند.
در نهایت این کاوانی بود که گل اول بازی را به نام خود ثبت کرد. مهاجم اروگوئه ای در دقیقه ۳۶، ضربه کرنر لوکاس را به گل اول بازی تبدیل کرد.
۵ دقیقه بعد، کاوانی در محوطه جریمه حریف توسط ورکوتره متوقف شد تا داور اعلام پنالتی کند. زلاتان پشت ضربه قرار گرفت و برتری پی اس جی را دوبرابر کرد.  نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.
نیمه دوم را هم پاریسی ها بهتر آغاز کردند و تنها ۱۵ دقیقه از بازی گذشته بود که به گل سوم رسیدند. ضربه اول تیاگو سیلوا توسط مدافع حریف دفع شد اما ضربه بعدی وارد دروازه شد تا حساب کار ۳-۰ شود.
۵ دقیقه بعد کاوانی می توانست روی ارسال زلاتان گل سوم را بزند اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
در نهایت شب خوب پی اس جی در دقیقه ۸۳ تکمیل شد. خطا روی زلاتان، یک ضربه پنالتی دیگر نصیب شاگردان بلان کرد و خود ستاره سوئدی آن را به گوشه دروازه فرستاد تا گل چهارم هم به نام او ثبت شود. این هفدمین گل زلاتان در ۱۰ دیدار اخیر برای پی اس جی بود.
پاریسی ها با این پیروزی ۳۷ امتیازی شدند و فاصله ۴ امتیازی شان با لیل را حفظ کردند.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


هفت + = 8

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز