بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
وین رونی: انگلیس برای قهرمانی به برزیل می رود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

وین رونی: انگلیس برای قهرمانی به برزیل می رود

537

وین رونی:انگلیس برای قهرمانی به برزیل می رودوین رونی، مهاجم تیم ملی انگلیس، اعلام کرد به دنبال موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است.
این مهاجم باتجربه بیش از هر بازیکن دیگری در دیدارهای رسمی برای سه شیرها گلزنی کرده است اما تاکنون نتوانسته با این تیم در تورنمنت های بزرگ به موفقیت برسد.
گرگ دایک، رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس، به تازگی اعلام کرد که کسی انتظار ندارد انگلیس در جام جهانی ۲۰۱۴ به قهرمانی برسد اما رونی اطمینان دارد که می توانند رقابت های خوبی را پشت سر بگذارند.
او به خبرنگاران گفت:” ما می خواهیم سعی مان را بکنیم و کاری را انجام بدهیم که هیچ تیمی از سال ۱۹۶۶ موفق به انجام آن نشده است؛ یعنی قهرمانی در یک تورنمنت بزرگ.
رقابت های خوبی خواهد بود. هدف ما این است که در گروه مان اول شویم و این کار را انجام خواهیم داد. ما در دیدارهای اخیر فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و در مجموع از مسیری که طی می کنیم، راضی هستم.”
رونی معتقد است حضور بازیکنان باتجربه ای مانند لمپارد، جرارد و اشل کول در تیم انگلیس در جام جهانی برزیل، برای سه شیرها بسیار ارزشمند خواهد بود.
” اینها بازیکنانی هستند که همیشه در تیم بوده اند و می خواهند برای تیم ملی کشورشان بازی کنند.همه آنها از مرز ۱۰۰ بازی ملی گذشته اند و من هم فاصله زیادی با آنها ندارم.
من افتخار می کنم که برای تیم ملی کشورم بازی می کنم و ما همیشه آماده ایم تا بهترین بازی ها را برای انگلیس انجام بدهیم.”

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


× 4 = بیست

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز