وین رونی:انگلیس برای قهرمانی به برزیل می رود

وین رونی: انگلیس برای قهرمانی به برزیل می رود

وین رونی:انگلیس برای قهرمانی به برزیل می رودوین رونی، مهاجم تیم ملی انگلیس، اعلام کرد به دنبال موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است.
این مهاجم باتجربه بیش از هر بازیکن دیگری در دیدارهای رسمی برای سه شیرها گلزنی کرده است اما تاکنون نتوانسته با این تیم در تورنمنت های بزرگ به موفقیت برسد.
گرگ دایک، رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس، به تازگی اعلام کرد که کسی انتظار ندارد انگلیس در جام جهانی ۲۰۱۴ به قهرمانی برسد اما رونی اطمینان دارد که می توانند رقابت های خوبی را پشت سر بگذارند.
او به خبرنگاران گفت:” ما می خواهیم سعی مان را بکنیم و کاری را انجام بدهیم که هیچ تیمی از سال ۱۹۶۶ موفق به انجام آن نشده است؛ یعنی قهرمانی در یک تورنمنت بزرگ.
رقابت های خوبی خواهد بود. هدف ما این است که در گروه مان اول شویم و این کار را انجام خواهیم داد. ما در دیدارهای اخیر فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و در مجموع از مسیری که طی می کنیم، راضی هستم.”
رونی معتقد است حضور بازیکنان باتجربه ای مانند لمپارد، جرارد و اشل کول در تیم انگلیس در جام جهانی برزیل، برای سه شیرها بسیار ارزشمند خواهد بود.
” اینها بازیکنانی هستند که همیشه در تیم بوده اند و می خواهند برای تیم ملی کشورشان بازی کنند.همه آنها از مرز ۱۰۰ بازی ملی گذشته اند و من هم فاصله زیادی با آنها ندارم.
من افتخار می کنم که برای تیم ملی کشورم بازی می کنم و ما همیشه آماده ایم تا بهترین بازی ها را برای انگلیس انجام بدهیم.”

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.