ووشو امیدوار به کسب نتایج درخشان

ˈمراد ملکیˈ روز شنبه در مالزی گفت: در روز نخست این رقابت ها، ˈسجاد عباسیˈ ووشوکار شایسته وزن منهای ۷۰ کیلوگرم، پس از آنکه مقابل حریف قرقیزستانی خود پیروز شد، دچار آسیب دیدگی از ناحیه پا شد و به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: سجاد عباسی به دلیل آسیب دیدگی قادر به ادامه مسابقات نیست و از دور رقابت ها کنار رفت.

سرپرست تیم ملی ووشو جمهوری اسلامی ایران به دوازدهمین دوره رقابت های ووشو قهرمانی جهان در مالزی گفت: ˈجواد آقاییˈ دیگر ووشوکار شایسته ایران در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم نیز در فینالی زودرس در دوره نخست مقابل حریف قدرتمند چینی خود به تساوی رضایت داد، اما به دلیل آنکه از نظر وزنی از حریف چینی خود سنگین تر بود، با رای داور بازنده اعلام شد و او نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

ملکی افزود: البته هنوز بازی های سه ورزشکار ووشوکار در بخش بانوان و سه ورزشکار ووشوکار در بخش مردان باقی مانده است و امیدواریم با توجه به شرایطی که این ورزشکاران دارند، با کسب نتایج مطلوب، افتخارآفرینی کنند.

وی به کسب مدال برنز ˈفرشاد عربیˈ در بخش تالو تا نمایش اشاره کرد و گفت: نمایندگان ووشوکار ایران در بخش تالو، امروز نیز به اجرای فرم می پردازند و امیدواریم به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

دوازدهمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی جهان از روز جمعه – دیروز – به میزبانی مالزی آغاز شده است و تا روز سه شنبه ادامه می یابد.

در این دوره از رقابت ها، حدود ۶۰۰ ورزشکار از ۷۴ کشور جهان حضور دارند.

منبع: ایرنا

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.