ونگر: توپ طلا، فوتبال را نابود کرده است!

ونگر: توپ طلا، فوتبال را نابود کرده است!

ونگر: توپ طلا، فوتبال را نابود کرده است!سرمربی آرسنال معتقد است که دادن جایزه‌ی توپ طلا باعث از بین رفتن جذابیت فوتبال شده است و فیفا باید هرچه سریع‌تر این جایزه را بردارد.
توپ طلا جایزه‌ای است که هر ساله به بهترین بازیکن فوتبال جهان داده می‌شود.
آرسن ونگر سرمربی آرسنال مخالف چنین جایزه‌ای است. او معتقد است که باید فیفا هرچه سریع‌تر این جایزه را بردارد.
ونگر در گفت‌وگوی تلویزیونی با یکی از کانال‌های فرانسوی گفت: توپ طلا فوتبال را فاسد کرده و به انگیزه‌ای پَست برای بازیکنان تبدیل شده است. من کاملا مخالف دادن جوایز شخصی هستم. بهتر است که این جوایز برداشته شود.
چند وقت پیش سپ بلاتر رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در اظهارنظری جالب درباره‌ی این سوال که کریستیانو رونالدو بهتر است یا لیونل مسی، گفت: به نظر من مسی پسر بهتری است. احساس می‌کنم که توپ طلایی ۲۰۱۳ به او خواهد رسید. رونالدو بازیکن خوبی است اما بیشتر به قیافه و تیپ خود اهمیت می‌دهد. من مسی را ترجیح می‌دهم.
این سخنان بلاتر ناراحتی و خشم ستاره‌ی پرتغالی رئال مادرید را به دنبال داشت. هرچند بلاتر رسما از رونالدو عذرخواهی کرد اما با توجه به واکنش‌های این بازیکن پرتغالی، به نظر می‌رسد که او هنوز از رییس فیفا ناراحت است.
کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و فرانک ریبری سه گزینه‌ای هستند که بیشترین شانس را برای کسب توپ طلا در سال ۲۰۱۳ دارند. البته با توجه به آسیب‌دیدگی مسی، شانس دو گزینه‌ی دیگر بیشتر است.

منبع:ایسنا

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.