بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
وستهم صفر – چلسی سه: پنجمین گل لمپارد به تیم سابقش

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
 • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
 • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
 • جراحی سینه
 • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
 • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
 • جراحی لاغری
 • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

وستهم صفر – چلسی سه: پنجمین گل لمپارد به تیم سابقش

745

 انگلیس - لیگ برتر  وستهم یونایتد وستهم یونایتد ‏0 مقابل ‏3 چلسی چلسی بازی تمام شد نوامبر 23, 2013 9:00 بعد از ظهر IRST Boleyn Ground — London داور:‬ C. Foy‎ تماشاگر:‬ 34977‎   فرانک لمپارد 21′ (پنالتی)  اسکار 34′  فرانک لمپارد 82′   پیش بازی‏   اخبار تیم‏   بازی به بازی ‏   ترکیب تیم و آمار و ارقام ‏   گزارش بازی بهترین بازیکن میدان ادن آزارد ادن آزارد چلسی فرانک لمپارد فرانک لمپارد چلسی بدترین بازیکن میدان Guy Demel Guy Demel وستهم یونایتد Jussi Jaaskelainen Jussi Jaaskelainen وستهم یونایتد رده بندی گل دات کام رده بندی هواداران وستهم صفر – چلسی سه: پنجمین گل لمپارد به تیم سابقشفرانک لمپارد سرانجام در لیگ برای چلسی گل زد.
چلسی توانست تیم بدون مهاجم وستهم را به‌سادگی شکست دهد. آنها در آپتون‌پارک سه بر صفر پیروز شدند.
فرانک لمپارد دو گل زد و به این ترتیب آمار گل‌های زده خود مقابل تیم سابقش را به پنج رساند. چلسی به این ترتیب به اولین برد خود در سه بازی اخیر در لیگ برتر رسید.
فرانک لمپارد در دقیقه ۲۱ گل اول مسابقه را زد. پاس بد گی دمل به یوسی یاسکلاینن را اسکار گرفت و دروازه‌بان وستهم روی او خطا کرد. کریس فوی نقطه پنالتی را نشان داد و لمپارد توپ را از روی این نقطه به سقف دروازه کوبید تا سرانجام گل بزند. او تاکنون نشده بود این همه مدت برای چلسی در لیگ گل نزده باشد.
سیزده دقیقه بعد اسکار باز هم برای وستهم دردسرساز شد. او پاس درخشان ادن آزار را گرفت و به پیش تاخت و توپ را از فاصله ۱۸ متری به گل تبدیل کرد.
دقایقی بعد یاسکلاینن ضربه بسیار خوب ساموئل اتوئو را دفع کرد.
چلسی نیمه دوم را هم قوی آغاز کرد و ضربه سر گری کیهیل را مارک نوبل در دقیقه ۵۲ از روی خط دروازه برگرداند.
در دقیقه ۸۰ بود که کار دیگر تمام شد. آزار از زاویه شوتی زد که یاسکلاینن توپ را برگرداند اما لمپارد از راه رسید و آن را گل کرد.
دمبا با هم در وقت‌های تلف‌شده گلی آفساید زد. چلسی با این برد به رده سوم رسید و وستهم تنها یک امتیاز بالاتر از منطقه سقوط است.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


چهار − 2 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز