وستبروم - منچستر سیتی

وستبروم مقابل منچستر سیتی

وستبروم - منچستر سیتیپسران مانوئل پیگرینی در بازی های خارج از خانه ی این فصل چهار بار طعم شکست را تجربه کردند اما امیدوارند با بازگشت کمپانی به این روند ضعیف پایان دهند.
منچستر سیتی تلاش می کند کسب سه برد متوالی بتواند در پایان دادن به روند ضعیف بازی های خارج از خانه در لیگ کمک کند زمانی که آنها به مصاف وستبروم می روند.
سیتی طی هفته های اخیر با برد شیرین ۶-۰ و ۳-۰ برابر تاتنهام و سوانسی به رده ی سوم جدول صعود کردند
در این بین آنها یک برد ۴-۲ برابر ویکتوریا پلزن در لیگ قهرمانان اروپا کسب کردند همانطور که سیتیزن ها در بازی های خانگی این فصل بسیار قدرتمند ظاهر شدند.
در بازی های خارج از خانه این فصل لیگ برتر چلسی تنها یک برد داشته که به پیروزی ۳-۱ برابر وستهام در ماه اکتبر بازمی گردد.
دو بازی اخیر خارج از خانه ی آنها برابر چلسی و ساندرلند هر دو با شکست همراه بوده،بنابراین گائل کلیشی همانطور که در صحبت های پیش از این بازی گفت امیدوارست هم تیمی هایش با کسب این سه امتیاز خارج از خانه در جدول رده بندی پیشروی کنند.
سرخیو آگوئرو مهاجم گلزن و آماده ی این روزهای سیتی در هر سه بازی اخیر خارج از خانه اش برای سیتی گلزنی کرده و قطعا وستبروم برای متوقف کردن بهترین گلزن لیگ برتر انگلیس کار سختی دارد.
در عین حال پسران استیو کلارک در چهار بازی اخیر خانگی شان در لیگ نباخته اند اما در آستانه این بازی برابر نیوکاسل با حساب ۲-۱ در ورزشگاه سنت جیمز پارک شکست خوردند
تاریخ رقابت های رو در روی دو تیم نیز به سود میهمان بوده و سیتی هر سه مصاف اخیرش برابر وستبروم را با زدن هفت گل در مجموع برده.
وستبروم هرگز موفق نشده در هفت بازی اخیرش در لیگ برابر منچستر سیتی پیروز شود و آخرین برد آنها برابر سیتی در ماه دسامبر سال ۲۰۰۸ بوده زمانی که بگی ها نزدیک بود در قعر جدول به کارشان در فصل گذشته پایان دهند.
کلارک همچنین برای این بازی  نمی تواند از یوسوفت مالومبو هافبک محرومش استفاده کند اما خبر خوش قطعا برای سیتی بازگشت کاپیتان ونسان کمپانی به ترکیب اصلی بوده که مصدومیتش را سپری کرده و ظاهرا مشکلی برای بازی کردن ندارد.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.