بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
واکنش مارادونا به قبول پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران؛ “دروغ محض است!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

واکنش مارادونا به قبول پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران؛ “دروغ محض است!

128

واکنش مارادونا به قبول پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران؛ "دروغ محض است! اسطوره فوتبال آرژانتین در واکنش به پذیرفتن پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران برای پوشیدن پیراهن این تیم گفت که چنین سخنانی شایعه محض است و او هیچ گاه پیراهن تیم ملی کشورش را به هیچ قیمتی نخواهد فروخت.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، چند روز پیش رسانه‌های آرژانتینی از دعوت فدراسیون فوتبال ایران از مارادونا برای حضور در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نوشتند.
روزنامه‌ “کلارین” آرژانتین نوشت: فدراسیون فوتبال ایران حاضر است برای حضور مارادونا در این مراسم و پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران ۱۰۰ هزار دلار به اسطوره فوتبال آرژانتین پرداخت کند.
علاوه بر روزنامه‌ “کلاردین” چند روزنامه‌ انگلیسی هم خبر پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا را منتشر کردند.
مارادونا در گفت و گویی که با روزنامه‌ “الإمارات الیوم” داشت به انتقاد از رسانه‌های ایرانی پرداخت و پذیرفتن پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری ایران را شایعه محض دانست.
اسطوره فوتبال آرژانتین، گفت: بعضی از افراد با انتشار چنین سخنانی می‌خواهند شان و منزلتم را پایین آورند. غیر ممکن است که پیراهن تیم ملی کشورم را به هر ‌قیمتی بفروشم‌. چنین خبرهایی دروغ محض است.
مارادونا در ادامه سخنان خود فاش کرد که می خواسته به عنوان یکی از مهمان‌ها، در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از او دعوت شود، اما درخواست او از سوی بلاتر ، رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) رد شد. او گفت: با ارسال نامه‌ای به بلاتر از او خواستم تا به عنوان یکی از مهمان‌های ویژه در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور یابم، اما او دعوت من را رد کرد. بلاتر گفت که هیچ دعوت خاصی برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل وجود ندارد.
کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، شانس زیادی برای کسب توپ طلای فوتبال جهان در سال ۲۰۱۳ دارد. پس از اختلاف او با بلاتر خبرهایی درباره احتمال حضور نیافتنش در مراسم “توپ طلا” به گوش می‌رسد. اسطوره فوتبال آرژانتین که یکی از گزینه‌های جانشینی ویاش بواش در نیمکت تاتنهام به شمار می‌آید در واکنش به احتمال حضور نیافتن رونالدو در مراسم “توپ طلا”، گفت: رونالدو آزاد است آن گونه که می‌خواهد تصمیم بگیرد. اگر او دوست ندارد در مراسم توپ طلا شرکت کند، باید به نظر او احترام گذاشت.
مارادونا درباره این سوال که مسی بهتر است یا رونالدو؟ به حمایت از هموطن خود پرداخت و گفت: با وجود احترام زیاد به رونالدو باید بگویم که از نظر من مسی بهترین است.

نظر خود را بگذارید


− 5 = چهار

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز