واکنش مارادونا به قبول پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران؛ "دروغ محض است!

واکنش مارادونا به قبول پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران؛ “دروغ محض است!

واکنش مارادونا به قبول پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران؛ "دروغ محض است! اسطوره فوتبال آرژانتین در واکنش به پذیرفتن پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران برای پوشیدن پیراهن این تیم گفت که چنین سخنانی شایعه محض است و او هیچ گاه پیراهن تیم ملی کشورش را به هیچ قیمتی نخواهد فروخت.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، چند روز پیش رسانه‌های آرژانتینی از دعوت فدراسیون فوتبال ایران از مارادونا برای حضور در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نوشتند.
روزنامه‌ “کلارین” آرژانتین نوشت: فدراسیون فوتبال ایران حاضر است برای حضور مارادونا در این مراسم و پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران ۱۰۰ هزار دلار به اسطوره فوتبال آرژانتین پرداخت کند.
علاوه بر روزنامه‌ “کلاردین” چند روزنامه‌ انگلیسی هم خبر پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا را منتشر کردند.
مارادونا در گفت و گویی که با روزنامه‌ “الإمارات الیوم” داشت به انتقاد از رسانه‌های ایرانی پرداخت و پذیرفتن پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری ایران را شایعه محض دانست.
اسطوره فوتبال آرژانتین، گفت: بعضی از افراد با انتشار چنین سخنانی می‌خواهند شان و منزلتم را پایین آورند. غیر ممکن است که پیراهن تیم ملی کشورم را به هر ‌قیمتی بفروشم‌. چنین خبرهایی دروغ محض است.
مارادونا در ادامه سخنان خود فاش کرد که می خواسته به عنوان یکی از مهمان‌ها، در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از او دعوت شود، اما درخواست او از سوی بلاتر ، رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) رد شد. او گفت: با ارسال نامه‌ای به بلاتر از او خواستم تا به عنوان یکی از مهمان‌های ویژه در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور یابم، اما او دعوت من را رد کرد. بلاتر گفت که هیچ دعوت خاصی برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل وجود ندارد.
کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، شانس زیادی برای کسب توپ طلای فوتبال جهان در سال ۲۰۱۳ دارد. پس از اختلاف او با بلاتر خبرهایی درباره احتمال حضور نیافتنش در مراسم “توپ طلا” به گوش می‌رسد. اسطوره فوتبال آرژانتین که یکی از گزینه‌های جانشینی ویاش بواش در نیمکت تاتنهام به شمار می‌آید در واکنش به احتمال حضور نیافتن رونالدو در مراسم “توپ طلا”، گفت: رونالدو آزاد است آن گونه که می‌خواهد تصمیم بگیرد. اگر او دوست ندارد در مراسم توپ طلا شرکت کند، باید به نظر او احترام گذاشت.
مارادونا درباره این سوال که مسی بهتر است یا رونالدو؟ به حمایت از هموطن خود پرداخت و گفت: با وجود احترام زیاد به رونالدو باید بگویم که از نظر من مسی بهترین است.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.