بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
هیدرولیزه یا ایزوله ؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

هیدرولیزه یا ایزوله ؟

840

 هیدرولیزه یا ایزوله ؟

بدون شک ،هیدرولیزه بر چشم انداز آنابولیک در دنیای پروتئین ها حکمرانی می کند . با وجود پپتایدهای زنجیره کوتاه ، سرعت جذب بالا و توانایی برای افزایش قابل توجه سطح آمینواسید های آزاد ، تقریباً غیر ممکن است که آن را با دیگر انواع پروتئین مقایسه کرد . اگر در پی کسب بیشترین رشد عضلانی هستید ، به پروتئین های هیدرولیزه نیاز دارید . آنزیم های هضم ، انواع ایزوله را به هیدرولیزه تبدیل می کند و به همین دلیل است که پروتئین های هیدرولیزه را پپتایدهای از پیش هضم شده هم می نامند.

پروسه هیدرولیزاسیون خواص جذب ارتقاء یافته ای را به آن می دهد . در کنار گوارش سریعتر نسبت به نوع ایزوله ، پروتئین های هیدرولیزه به خودی خود باعث افزایش ناگهانی سطح انسولین می شوند . و وقتی با کربوهیدرات های ساده مصرف شوند ،مثلاً به همراه نوشیدنی پروتئین پس از تمرین ، باعث افزایش ترشح انسولین می شود .

این مزیت بزرگی است از آنجایی که سطوح انسولین پس از تمرین فاکتورهایی را تنظیم می کند که امکان رشد عضلانی را فراهم می کند ، همچنین توقف تجزیه عضلات در پی تمرین بواسطه سطوح بالاتر از انسولین بهتر صورت می گیرد.

پروتئین های هیدرولیزه می توانند ترشح انسولین را افزایش دهند ، ولی اگر قبل از غذا مصرف شوند ، می توانند روند صعودی افزایش قند خون را کاهش دهند .پروتئین های ایزوله هم ، از این جهت عملکرد مشابهی دارند ولی با قدرت کمتر .

شاید بپرسید غیر از بیماران دیابتی ، توجه به قند خون برای چه کسی اهمیت دارد ؟ در واقع هر کسی که کنترل ذخایر چربی برایش مهم باشد ! وقتی سطوح انسولین در سطح بالایی است ، هم بافت عضلات و هم سلول های چربی تلاش می کنند تا قند را جهت ذخیره سازی جذب کنند – عضلات آن را به شکل گلیکوژن ذخیره می کنند ، و سلولهای چربی به شکل چربی .

افزایش ناگهانی سطح انسولین ولی کاهش همزمان قند خون باعث افزایش رشد عضلانی خواهد بود بدون افزایش رشد سلول های چربی .. این عملی است که از آن با اصطلاح عکس العمل گزینشی بافت ها یاد می شود : تحریک رشد در بافت مورد نظر ( که در اینجا عضلات است ) ، و همزمان ارسال سیگنال های متضاد به بافت دیگر ( که منظور چربی است ).

با این تفاصیر شاید پروتئین های هیدرولیزه فوق العاده به نظر بیایند ، ولی موضوع به این سادگی هم نیست : حقیقت نشان داده که افزایش ناگهانی سطح انسولین و آمینواسیدها که توسط پروتئین های هیدرولیزه رخ می دهد زمان بسیار کوتاهی را شامل می شود برای اینکه تولید پروتئین در عضلات را حفظ کند. به همین دلیل پروتئین های هیدرولیزه باید در مقادیر اندک و در عوض با فواصل زمانی کوتاه مصرف شوند ، یا اینکه بصورت مخلوطی با پروتئین های کند هضم تر مثل کازئین یا حداقل وی کنستانتره .

منبع :  فلکس ۲۰۱۲

نظر خود را بگذارید


− 3 = یک

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز