هیات دوچرخه‌سواری تهران خانه به دوش شد!

هیات دوچرخه‌سواری تهران خانه به دوش شد!

هیات دوچرخه‌سواری تهران خانه به دوش شد! با صدور حکم تخلیه هیات دوچرخه‌سواری تهران، هیات به یک اتاق در پیست آزادی منتقل شد.
امید سراجی، رییس جدید هیات دوچرخه‌سواری تهران که در همان ابتدای احراز این پست با حکم تخلیه هیات روبرو شده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره آخرین وضعیت هیات دوچرخه‌سواری تهران، اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نه تنها دفتر هیات، بلکه هیچ امکانات دیگری نظیر مهر، سربرگ و صورت حساب‌های مالی را به ما تحویل نداده است. اما برای این که هر چه زودتر برنامه‌های خود را عملیاتی کنیم با موافقت آقای قمری قرار شده در پیست دوچرخه‌سواری آزادی، یک اتاق را در اختیار بگیریم تا حداقل بتوانیم به چهار جا نامه بزنیم.
وی ادامه داد: البته اداره کل نیز هنوز چیزی از هیات قبلی تحول نگرفته که به ما تحویل دهد تا من بتوانم به شرکت تجهیز بروم و مشکلی که در مورد تخلیه هیات وجود دارد را حل کنیم.
سراجی در مورد طلب‌های هیات نیز بیان کرد: هنوز اسناد مالی به من نرسیده تا بدانم بدهی‌ها بر چه اساس بوده و به طلبکارها گفتیم فعلا چیزی به ما تحویل نداده‌اند اما بالاخره دسته چک و سایر وسایل دست یک نفر است که باید اداره کل آن را بگیرد و تحویل ما دهد تا بتوانیم بدهی‌ها را پیگیری کنیم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.