بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
هورمون کاهش وزن

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

هورمون کاهش وزن

570

هورمون کاهش وزن
پایین‌آمدن سطح هورمونی به نام لپتین که به مغز کمک می‌کند تا در مقابل غذاهای اشتهابرانگیز مقاومت کند. ممکن است توضیح‌دهنده این باشد که چرا افرادی که وزن کم می‌کنند، اغلب در حفظ وزن خود دچار مشکل می‌شوند.

پژوهشگران آمریکایی می‌گویند که بازگرداندن لپتین به حد پیش از رژیم غذایی ممکن است این مشکل را برطرف کند،  و به این ترتیب راهی برای موفقیت افرادی که رژیم می‌گیرند، پیدا شود. مایکل روزنبام از مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در نیویورک که نتایچ پژوهشش در این مورد در شماره اخیر نشریه clinical investigation منتشر شده است، در این باره می‌گوید: “هنگامی که شما برای برطرف کردن چافی وزنتان را کم می‌کند، توفان تمام عیاری برای بازگرداندن وزن از دست‌داده شده در بدنتان به وجود می‌آید.”

روزنبام می‌‌‌گوید پس از کاهش وزن نه تنها سوخت و ساز کارآیی بیشتری پیدا می‌کند، بنابراین بدن نیاز به کالری کمتری خواهد داشت، اما مغز به غذاهایی که خوشمزه به نظر می‌رسند، تمایل بیشتری پیدا می‌کند.
به گفته روزنبام به نظر می‌رسد که نواحی  از مغز که به شما می‌گویند غذا نخورید دچار کاهش فعالیت می‌شوند. شما علاقه بیشتری به غذا پیدا می‌کنید و کنترل‌تان بر خودتان کمتر می‌شود.
هورمون لپتین یک ماده طبیعی مهارکننده اشتها است که بوسیله سلول‌های چربی در بدن ترشح می‌شود. کشف این ماده در دهه ۱۹۹۰ باعث جلب توجه بسیار شد؛ در آن زمان دانشمندان دریافتند که لپتین در موش‌ها باعث می‌شود که آنها کمتر غذا بخورند و وزن‌شان کاهش می‌یابد. چنین پدیده‌ای به ندرت در انسان‌ها رخ می‌دهد.

در بررسی‌های قبلی دانشمندان نشان داده بودند که افرادی که وزن کم می‌کنند، میزان لپتین کاهش پیدا می‌کند، چرا که بدن سعی می‌کند با این کاهش وزن مخالفت کند و از ذخایر انرژی خود (بافت‌های چربی) محافظت کند.

روزنبام تاثیر این کاهش لپتین را بر مغز افرادی که وزن کم می‌کنند،  و اینکه آیا جایگزینی این هورمون ممکن است به آنها کمک کند تا وزن خود را حفظ کنند، مورد بررسی قرار داد.
به عقیده روزنبام با شناخت تاثیرات لپتین هنگام کاهش وزن می‌توان شیوه‌های جدید درمانی برای کمک به حفظ کردن وزن پس از کاهش آن ابداع کرد.

منبع : fitnesstips

نظر خود را بگذارید


− 3 = دو

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز