هندوراس0- برزیل 5: سلسائو حریفش را له کرد

هندوراس۰- برزیل ۵: سلسائو حریفش را له کرد

هندوراس0- برزیل 5: سلسائو حریفش را له کرد
یک عملکرد پنج ستاره ازشاگردان اسکولاری باعث شد تا این تیم به برد آسانی در میامی دست بیابد
تیم ملی برزیل ساعاتی پیش و در پروسه آماده سازی اش برای حضور موفق در جام جهانی ۲۰۱۴ موفق شد تا در دیداری دوستانه در شهر میامی با نتیجه ۰-۵ از سد هندوراس عبور کند. این برد، پنجمین برد متوالی برزیل بعد از باخت تعجب آور مقابل سوئیس در ماه آگوست بود. در طول این ۵ بازی شاگردان اسکولاری ۱۸ گل به ثمر رسانده اند.
از سوی دیگر این باخت باعث شد تا به روند ۴بازی بدون باخت هندوراس پایان داده شود ولی لوئیس سوارس سرمربی این تیم اطمینان زیادی دارد که می توانداوضاع تیمش را بهبود ببخشد.
اولین گل برزیل دراین بازی در دقیقه ۲۲ و توسط برنارد از راه رسید تا نیمه اول با برتری۱-۰ برزیل به پایان برسد ولی نیمه دوم گلهای بیشتری داشت و دانته در دقیقه ۵۵، مایکون در دقیقه ۶۶، ویلیان در دقیقه ۷۰ و هالک در دقیقه ۷۴ برای تیم اسکولاری گلزنی کردند
در جریان این بازی نگرانی هایی هم برای اسکولاری پیش آمد. یکی از آنها نیمار و احساس ناراحتی در زانوی راستش بود که گویا چندان جدی هم نبود و او به جریان بازی بازگشت. او در جریان این بازی می توانست دو گل بزند که موقعیت خوب اولی که او داشت دردقیقه ۳۷ توسط وایادارس دروازه بان حریف مهار شد.
دقایقی بعد نیمار به سمت دروازه پیش رفت ولی با خطا متوقف شد. در طول نیمه دوم برزیل کاملا کنترل بازی را در دست داشت و هندوراس هم فرصت چندانی برای عرض اندام نیافت. بازی دوستانه بعدی برزیل روز سه شنبه در شهر تورنتوی کانادا و مقابل تیم ملی شیلی خواهد بود.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.