بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
هفت سوپر غذا

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

هفت سوپر غذا

1661

هفت سوپر غذا

این ۷ منبع غذایی که اینجا معرفی میشود را حتما در وعده های غذایی خود بگنجانید چرا که تاثیر ملوبی در تمرین تان ، کنترل وزن و سلامتی عمومی بدن خواهد داشت:

۱- کاکائو:
ترکیبات موجود در گیاه کاکائو باعث تقویت انتقال جریان خون خواهد شد به همین خاطر همین موضوع است که دانشمندان توصیه دارند که نوشیدن یک معجون کاکائویی قبل از ورزش باعث بهبود عملکرد جریان خون در عضلات می شود. توصیه می شود قبل از ورود به باشگاه چن تکه کاکائو تلخ برای به حداکثر رساندن پمپاژ عضلانی در حین تمرین بهره ببرید.


۲- کلم بروکلی:

معمولا از کلم بروکلی به عنوان سور غذا یاد میشود زیرا توانایی مبارزه با بیماری سرطان را دارد. خوردن این سبزی با غذاهای تند باعث افزایش جذب آن در بدن خواهد شد. کلم لروکلی همچنین توانایی مبارزه با سرطان را افزایش میدهد.

۳- پیاز:
این ماده غذایی دشمن سرسخت سرطان محسوب میشود. در مطالعات منتشر شده در ژورنال بالینی تغذیه ، افرادی که در وعده های غذایی خود مرتب پیاز مصرف میکنند ۶۰ الی ۷۰ درصد از ریسک ابتلا به سرطان های بزرگ را کاهش می دهند . آنتی اکسیدان بی نیر پیاز دلیل این ویژگی است.

۴- قارچ :
این ماده نیز مانند پیاز از سرطان جلوگیری می کند. مطلبی در ژورنال بین المللی سران چا شده است مبنی بر اینکه زنانی که مرتب قارچ مصرف میکنند ( حدود ۱۰ گرم در طول روز) احتمال بروز سرطان سینه به میزان ۶۴ درصد در این افراد کاهش میابد و اگر هم قارچ با سبزیجات تند ترکیب و سپس مصرف شود این رقم به ۸۹ درصد کاهش میابد.

۵- هندوانه :

دانشمندان بر این باورند که هندوانه باعث از بین بردن چربی های بدن شده و همچنین برای سلامتی قلب و عروق مفید خواهد بود . آنان ادعا دارند افرادی که آب هندوانه استفاده میکنند چربی بیشتری میسوزانند.

علاوه بر این میزان کلسترول خون این افراد با نوشیدن یک لیوان آب هندوانه در طول روز به مدت هشت هفته به میزان چشمگیری کاهش میابد.

هفت سوپر غذا ۶- اسفناج :
این سبزی باعث افزایش سطح تستوسترون در بدن می شود. مطلبی در مجله سلامتی بهتر چاپ د مبنی بر اینکه سبزیجات با برگ های سبز رنگ دارای مقادیر فراوانی منیزیم هستند که همین امر دلیلی بر افزایش هورمون تستوسترون می شود.

گیاه آلموند و آووکادو نیز دارای منبع غنی منیزیم هستند.

۷ ویتامین سی C :

این ماده باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده همچنین کمک شایانی در سوزاندن چربی میکند . بدن انسان از ویتامین های C برای ساخت ال کارنیتین که چربی را در بدن تبدیل به انرژی می کند بهره می برد.

منبع : تک اندام

نظر خود را بگذارید


شش − = 1

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز