بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
هفت تکنیک ذهنی برای تمرین عالی در باشگاه !

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

هفت تکنیک ذهنی برای تمرین عالی در باشگاه !

985

هفت تکنیک ذهنی برای تمرین عالی در باشگاه

زیربنای هر دستاورد بزرگ و تحسین‌برانگیزی در زندگی یک هدف‌گذاری دقیق و مشخص است که از لحاظ برنامه‌ریزی زمانی هم حدود مشخصی دارد.
همه می‌دانند که وقتی هدف واضح و مشخص است، نتایج بهتری از تلاش‌ها حاصل می‌شود. متاسفانه خیلی از مردم به علت عدم شناخت از استراتژی‌های ذهنی از فواید آن در تمرینات استفاده نمی‌کنند و از قدرت بزرگ بی‌بهره می‌مانند که بکارگیری‌اش خیلی هم ساده است.


اسکیپ لاکر از برترین بدنسازان طبیعی جهان می‌گوید که چطور از قدرت‌های ذهن در تمرینات استفاده کنید.

۱ـ ورود بدون هدف ممنوع!

وقتی که نمی‌دانید در یک جلسه تمرین قصدتان از ورود به باشگاه چیست، نباید هرگز به باشگاه نروید! در مقابل غریزه پافشاری کنید و نگوئید براساس حسم پیش می‌روم. همانطور که شاید تا به حال هم متوجه شده باشید، حس می‌تواند نسبت به هر چیزی هر ۱۰ دقیقه تغییر کند.

با هدفی از پیش مشخص شده به باشگاه بروید و برای انجام طرحی که در ذهن دارید همه تلاش خود را انجام دهید.

۲ـ سر ساعت و بدون اتلاف وقت

اگر یار تمرینی دارید که در باشگاه منتظرتان است یا اینکه باید تمرین را در ساعت مشخص قبل از کار دیگری انجام دهید، همیشه باید از لحاظ زمانی منظم عمل کنید و ساعتی که برای شروع تمرین در نظر گرفته‌اید باید مصادف با اجرای اولین ست گرم‌کردنی باشد نه مصادف با ورودتان به باشگاه.
همانطور که احتمالاً می‌دانید گاهی اوقات شروع یک تمرین خوب می‌تواند مصادف شود با شروع صحبت‌های یکی از دوستان یا هم‌باشگاهی‌هایتان و این در کارتان ایجاد تداخل می‌کند. یک تمرین ارزشمند همیشه با زمان‌بندی درست آغاز می‌شود.
با خودتان تعهد کنید که همیشه سر وقت به باشگاه برسید و برای شروع کار آماده باشید.

۳ـ محدودیت زمانی برای تمرین

وقتی که برای جلسات تمرین محدوده زمانی مشخص می‌کنید، خیلی به موقع و مرتب حرکات را پشت سر هم انجام می‌دهید تا به زمان تعیین شده پایبند بمانید. وقتی که هدف زمانی در ذهن دارید، کنترل تمرین ساده‌تر از این است که وقت خیلی زیادی در اختیارتان باشد. گفتگو کردن با دوستان در باشگاه می‌تواند به بعد از پایان تمرین منتقل شود. کارهای جانبی خود را به زمانی جدا از تمرین اختصاص دهید تا دچار مشکل نشوید.

۴ـ بدانید چه می‌خواهید

همیشه قبل از دست‌زدن به وزنه باید بدانید که دقیقاً چند تکرار می‌خواهید انجام دهید. باید حداقل میزان کالری مورد نیاز جهت انجام هر جلسه تمرین را بدانید.
هرگز اجازه ندهید که بدن برای‌تان دیکته کند که در چه حد توان دارید! وقتی که می‌توانید از ذهن قدرتمند خود استفاده کنید، نباید تسلیم شوید و از موانع عبور کنید. فقط وقتی که بدن خواست از هدف تعیین شده جلوتر بروید اجازه دارید که به بدن گوش دهید.
هفت تکنیک ذهنی برای تمرین عالی در باشگاه
۵ـ خودآگاهی در جابجایی وزنه

جابجا کردن وزنه از نقطه A به B خیلی ساده است و می‌شود بدون توجه به عضله هدف این کار را انجام داد وزنه را جابجا نمود.
شما در باشگاه و هر جای دیگر از تمرکز کردن نتیجه می‌گیرید. جان کلام اینکه باید سعی کنید در کوتاه‌ترین بازه‌های زمانی وزنه‌های سنگین را برای به حداکثر رساندن رشد عضلات جابجا کنید.
فقط یادتان باشد که در هر حرکت یک سری عضله خاص هستند که باید درگیر شوند نه عضلات اضافی و جانبی غیرمرتبط.
بدن به صورت غریزی سعی می‌کند برای جابجا کردن وزنه‌ای از نقطه A به B از هر عضله‌ای که امکان دارد استفاده کند، اما شما باید به صورت خودآگاه از رخداد این حالت جلوگیری کنید.

۶ـ ارزیابی بلافاصله در پایان تمرین

هر جلسه تمرین می‌تواند سکویی باشد برای آنکه جلسه بعدی تمرین بهتر باشد. درست زمانی که هنوز تمرین در ذهن‌تان زنده است ۱ یا ۲ دقیقه در پایان جلسه تمرین وقت بگذارید و کارایی خود را ارزیابی کنید.

باید از عملکردهای خوب خود جلو بزنید و عملکردهای ضعیف قبلی را جبران کنید. هر کدام از ما برای تمرینات خوب، بد و یا متوسط ایده‌هایی داریم. شما عملکرد خود را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ حین تمرین مهم‌ترین فاکتوری که به آن توجه می‌کنید چیست؟ چگونه متوجه می‌شوید که آیا به اهداف خود نزدیک شده‌اید یا خیر؟ پیش از آنکه هر اقدام دیگری کنید برای خودتان معیارهای ارزیابی تمرین را مشخص کنید.

۷ـ درباره تمرین بعدی فکر کنید

نیازی نیست که در این مورد واقعاً درگیر شوید، اما همیشه یک وقت کوتاه برای فکر کردن به تمرین جلسه بعد اختصاص دهید. با این کار در واقع از لحاظ ذهنی طرحی از جلسه بعدی تمرین را در ذهن ایجاد می‌کنید.

باورتان نمی‌شود که با همین کار ساده چگونه روی ضمیر ناخودآگاه تأثیر می‌گذارد و شما را برای تمرین جلسه بعدی آماده می‌کند. این در واقع یک سرمایه‌گذاری است که فقط ۳۰ الی ۶۰ ثانیه زمان می‌خواهد.
اهداف خاص و خط‌مشی‌های خوب سنگ بنای همه دستاوردهای بزرگ هستند. از این نکاتی که مطالعه کردید استفاده کنید تا تمرینات خود را به سطح جدیدی برسانید و نتایج بهتری نسبت به گذشته به دست آورید.

نظر خود را بگذارید


+ یک = 10

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز