بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
هفته پنجم لیگ برتر کشتی آزاد/ ثامن سبزوار و شهدای زنجان به دنبال صعود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

هفته پنجم لیگ برتر کشتی آزاد/ ثامن سبزوار و شهدای زنجان به دنبال صعود

448

هفته پنجم لیگ برتر کشتی آزاد هفته پنجم لیگ برتر کشتی آزاد، جام ولایت از فردا (پنجشنبه) و پس فردا (جمعه) در شهرهای سبزوار، رستم‌کلا، بابل و ساری برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در گروه اول تیم‌های ثامن‌الحجج سبزوار با کفایتی مشهد در سبزوار و هیات کشتی رستم کلا با استیل آذین ایرانیان در رستم کلا به مصاف هم خواهند رفت. در گروه دوم نیز تیم‌های خونه به خونه بابل با ثامن‌الحجج مشهد در بابل و گاز مازندران با شهدای زنجان در ساری با یکدیگر پیکار خواهند کرد.
* گروه یک
ثامن الحجج سبزوار – گروه ساختمانی کفایتی مشهد
قهرمان دوره قبل با دو برد و دو باخت تیم دوم جدول گروه اول است. آن‌ها هفته گذشته برای دومین بار به استیل آذین باختند تا کارشان برای صعود به مرحله بعد به دو هفته آخر بکشد. این تیم با سه کشتی‌گیر روس (بخان گویگریف، ماگومد قربان علیف و حاجی مراد گاتسالوف) و کشتی‌گیرانی مثل مصطفی حسین‌خانی، احسان امینی، حامد تاتاری، پرویز هادی و فردین معصومی شاید کار سختی مقابل کفایتی نداشته باشد. مسابقه دور رفت دو تیم در مشهد با نتیجه ۶ بر یک به سود ثامن پایان یافته است. دو تیم پس فردا (جمعه) به مصاف هم خواهند رفت.
هیات کشتی رستم کلا – استیل آذین ایرانیان تهران
مسابقات هفته گذشته تحت تاثیر صحبت‌های مسئولان تیم رستم کلا مبنی بر شکست مشکوک کشتی‌گیران خارجی این تیم (ابراگیم آلداتوف و آلن زاسیف) مقابل ثامن سبزوار قرار داشت. آن‌ها پس از پیروزی هفته اول مقابل کفایتی، در سه هفته گذشته شکست خورده‌اند و در میان تماشاگران خود نیز وضعیت مناسبی ندارند. مسابقه رفت را استیل آذین با پیروزی ۴ بر ۳ پشت سر گذاشته و با توجه به صعود این تیم به مرحله بعد احتمالا یاران اصلی استیل این هفته استراحت کنند و رستم کلا با هدایت مراد محمدی بتواند با پیروزی مقابل تیم بدون شکست، شانس خود را برای صعود به نیمه نهایی افزایش دهد. این مسابقه فردا (پنجشنبه) در رستم کلا برگزار خواهد شد.
* گروه دوم
خونه به خونه بابل – ثامن الحجج مشهد
تیم قدرتمند خونه به خونه با هدایت رضا یزدانی هر چهار مسابقه خود را برده و خیالش از صعود به نیمه نهایی راحت است. آن‌ها هر چهار مسابقه خود را با نتیجه ۶ بر یک برده‌اند و شاید مقابل ثامن مشهد به کشتی‌گیران اصلی خود مثل میثم مصطفی جوکار، جعفر دلیری و طاها آکگول استراحت بدهند. مصدومیت صادق گودرزی، نایب قهرمان المپیک هنوز برطرف نشده ولی خونه به خونه شاید در مرحله گروهی به او احتیاجی نداشته باشد. در سوی دیگر ثامن مشهد پس از برد هفته اول، در سه هفته بعدی شکست خورده. آن‌ها امیدوارند که خونه به خونه این مسابقه را جدی نگیرد تا با پیروزی شانس صعود به مرحله نیمه نهایی داشته باشند. این مسابقه فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد.
گاز مازندران – شهدای زنجان
گاز پس از بحران در نیم فصل اول و سه شکست پیاپی موفق شد اولین برد خود را هفته گذشته به دست آورد. آن‌ها با هدایت بهنام طیبی و مجید خدایی می‌خواهند با استفاده از میزبانی دومین برد خود را کسب کنند. در سوی دیگر تیم شگفتی‌ساز شهدای زنجان دو برد و دو باخت دارد. آن‌ها در دور رفت گاز را ۴ بر ۳ شکست داده‌اند و در صورت پیروزی در این مسابقه شانس زیادی برای صعود به عنوان تیم دوم این گروه خواهند داشت. این مسابقه پس فردا (جمعه) در ساری برگزار می‌شود.

نظر خود را بگذارید


× پنج = 20

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز